У кожного з вас своя історія з життя, і свої причини, чому ви не можете завагітніти природним способом. Проте варто задуматися, що чим далі, тим нижче шанси. Тому можливо вже зараз потрібно звернутися в клініку репродуктивної медицини та вибрати методи запліднення, які допоможуть вам завагітніти і народити.
Які є методи штучного запліднення ?

Способи штучного оплодотворенияВнутриматочная інсемінація

Найпростіший і найефективніший метод запліднення штучним шляхом http://ivfclinic.com.ua/hochu-zaberemenet--kakie-metody-iskusstvennogo-oplodotvoreniya-samye-effektivnye--. Найбільш часто застосовується у випадках, коли спермограма чоловіка не дуже хорошої якості. Для здійснення цього методу є важлива умова – одна з маткових труб повинна бути прохідною.

Як відбувається метод внутрішньоматкової інсемінації ? В лабораторних умовах спеціально готують сперму чоловіка або донора) і в період овуляції вводиться в порожнину матки при використанні спеціального катетера. Тобто, запліднення відбувається в самому організмі жінки. Ефективність цього методу – 50-60%. Фактор вік жінки при цьому грає дуже важливу роль.

ЕКО метод – екстракорпоральне запліднення

До методу ЕКО найчастіше звертаються пари, які зіткнулися з діагнозом «безпліддя». Особливо це метод важливий, коли головна причина неможливості зачаття природним способом – це недостатня кількість сперми або мала кількість сперматозоїдів. Репродуктологи сьогодні вивели багато способів отримання матеріалу штучним шляхом. Для цього проводять операції, роблять пункцію або призначають спеціальне лікування.

Що потрібно знати про метод ЕКЗ ? Серед усіх способів штучного запліднення, ЕКО вважається самим дорогим і часто парі потрібно час, щоб зібрати всю суму. Однак завдяки йому можна впоратися навіть з дуже важкими формами безпліддя. Для початку важливо пройти повне обстеження, тому потрібно пройти процес стимулювання яєчників і одержання сперми. Вагітність після екз настає в середньому в 30-ти випадках із ста.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *