Вагинальные шарики

Накачана попа і прес-це дуже здорово, правда? А треновані м’язи піхви — ще крутіше. Останнім часом серед жінок все популярнішими стають тренування м’язів піхви за допомогою вагінальних кульок, і зараз ми докладніше розповімо, що це таке. Деталі ви зможите смотреть у нас на сайті.

Вагінальні кульки винайшли в Японії близько півтори тисячі років тому. Раніше їх робили з металу, а всередину додавали ртуть, щоб при русі створювався ефект вібрації. Так, це було далеко не найбезпечніше пристрій, але при цьому вельми ефективне. Вібрація змусила м’язи піхви скорочуватися, тим самим тренуючи їх. Ну а результати такого тренування вражають:

  • більш яскраві враження від занять сексом;
  • вміння контролювати оргазм;
  • допомога при пологах;
  • звуження піхви після пологів;
  • профілактика більшості жіночих хвороб.

Ось такі чарівні кульки. Не переживайте, часи японських гейш вже пройшли, і в Вагінальні кульки більше не додають ртуть. Зараз їх роблять із пластику, скла, силікону і все того ж металу.

Тренування з вагінальними кульками проходять в кілька етапів і виглядають наступним чином.

  1. Для початку візьміть легкі кульки великого розміру і з рифленою поверхнею. Введіть їх у піхву і спробуйте просто утримати. Напружуйте м’язи так, як якщо б вам потрібно було перервати сечовипускання. Вправа важливо виконувати стоячи.
  2. Через кілька тижнів тренувань перейдіть на кульки поменше і важче. Їх утримати буде набагато складніше. Але якщо ви добре постаралися на першому етапі тренувань, то і тут зможете впоратися.
  3. Коли ви навчилися спокійно утримувати в собі важкі кульки маленького розміру, ускладніть завдання. Тепер важливо навчитися контролювати їх і переміщати вгору-вниз по піхві без участі м’язів преса і попереку.

Добавить комментарий

Related Post

Выпячивание дискаВыпячивание диска

Протрузія-це найбільш часто зустрічається форма дегенеративного зміни хребетного диска. Багато хто плутає протрузію з грижею міжхребцевого диска, але вона є лише першою стадією даного захворювання, на якій відбувається випинання диска

КлиникаКлиника

Проблемы со здоровьем спины и позвоночника беспокоят многих. Найти узкоспециализированного врача в Киеве и пройти эффективный курс лечения можно в клинике вертебрологии и нейроортопедии «Vertebra» («Вертебра»). Детальніше на https://vertebra.ua/klinika/blog/. Здесь

Пакеты для стерилизацииПакеты для стерилизации

Для нігтьового сервісу умови стерильності-один з головних запорук якості виконуваної роботи, а також здоров’я шкірного покриву рук і нігтів. І поганий той майстер, який не стежить за чистотою свого інструменту