Радикулит

Радикулит — це запалення корінців спинного мозку. Зазвичай він з’являється після нелікованого остеохондрозу і виникає в будь-якій частині хребта. За статистикою радикулітом страждають близько 15% жителів нашої планети старше 40 років. Але зараз йде тенденція до зниження віку людей, які страждають цим захворюванням хребта.

Причиною радикуліту можуть бути також переохолодження, травми хребта, інфекційні хвороби та інші. Цим захворюванням часто страждають як спортсмени, які ведуть рухливий спосіб життя, так і люди, що займаються сидячою роботою, особливо програмісти.

Залежно від місця виникнення радикуліту, його розрізняють на попереково-крижовий, шийно-грудний і шийний радикуліт. Найчастіше діагностується попереково-крижовий радикуліт, так як цей відділ хребта несе найбільшу функціональне навантаження і, отже, піддається найсильнішим змінам. Характеризується радикуліт гострими болями в спині, нерідко супроводжуються паралічем і зникненням чутливості в ногах.

Лікування радикуліту має бути комплексним, спрямованим на усунення причини захворювання, зняття запалення і набряку в області пошкодженого корінця.

Добавить комментарий

Related Post

Лечение протрузии грудного отделаЛечение протрузии грудного отдела

Протрузія-випинання оболонки міжхребцевого диска без розриву фіброзного кільця. Грижа міжхребцевого диска ж супроводжується його розривом. Протрузії можуть виникати у всіх відділах хребта, і все ж найчастіше утворюються в шийному і

Беговые кроссовкиБеговые кроссовки

Серед різновидів кросівок-повсякденні, футбольні ⚽ , волейбольні, баскетбольні, тенісні, бігові, для важкої атлетики, Трекінгові, ☀ для спортивної та скандинавської ходьби, а також інші. У нас ви зможите заказать беговые кроссовки.

ТонгкатТонгкат

Препарат Тонгкат Алі рекомендується до застосування чоловікам при хронічному простатиті, захворюванні передміхурової залози, еректильної дисфункції, а також при передчасній еякуляції, ослабленні сексуальної активності, підвищеної втоми після інтимної близькості. У жінок