Радикулит

Радикулит — це запалення корінців спинного мозку. Зазвичай він з’являється після нелікованого остеохондрозу і виникає в будь-якій частині хребта. За статистикою радикулітом страждають близько 15% жителів нашої планети старше 40 років. Але зараз йде тенденція до зниження віку людей, які страждають цим захворюванням хребта.

Причиною радикуліту можуть бути також переохолодження, травми хребта, інфекційні хвороби та інші. Цим захворюванням часто страждають як спортсмени, які ведуть рухливий спосіб життя, так і люди, що займаються сидячою роботою, особливо програмісти.

Залежно від місця виникнення радикуліту, його розрізняють на попереково-крижовий, шийно-грудний і шийний радикуліт. Найчастіше діагностується попереково-крижовий радикуліт, так як цей відділ хребта несе найбільшу функціональне навантаження і, отже, піддається найсильнішим змінам. Характеризується радикуліт гострими болями в спині, нерідко супроводжуються паралічем і зникненням чутливості в ногах.

Лікування радикуліту має бути комплексним, спрямованим на усунення причини захворювання, зняття запалення і набряку в області пошкодженого корінця.

Добавить комментарий

Related Post

Подарок на новый год

Вибір подарунка для шефа є непростим завданням, і знайти правильне рішення часом буває дуже складно. Купувати оригінальний подарунок шефу на День народження, Новий рік або професійне свято необхідно ретельно і

Elmy

Портал «Elmy» допоможе підібрати в Харкові Клінінг сервіс, максимально відповідний вашим вимогам по набору послуг і розцінками. Оцінити їх якість допоможуть відгуки реальних клієнтів. Детальніше на https://elmy.ua/kharkov/cleaning-service. Професійний Клінінг-вибір прагматичних