Радикулит

Радикулит — це запалення корінців спинного мозку. Зазвичай він з’являється після нелікованого остеохондрозу і виникає в будь-якій частині хребта. За статистикою радикулітом страждають близько 15% жителів нашої планети старше 40 років. Але зараз йде тенденція до зниження віку людей, які страждають цим захворюванням хребта.

Причиною радикуліту можуть бути також переохолодження, травми хребта, інфекційні хвороби та інші. Цим захворюванням часто страждають як спортсмени, які ведуть рухливий спосіб життя, так і люди, що займаються сидячою роботою, особливо програмісти.

Залежно від місця виникнення радикуліту, його розрізняють на попереково-крижовий, шийно-грудний і шийний радикуліт. Найчастіше діагностується попереково-крижовий радикуліт, так як цей відділ хребта несе найбільшу функціональне навантаження і, отже, піддається найсильнішим змінам. Характеризується радикуліт гострими болями в спині, нерідко супроводжуються паралічем і зникненням чутливості в ногах.

Лікування радикуліту має бути комплексним, спрямованим на усунення причини захворювання, зняття запалення і набряку в області пошкодженого корінця.

Добавить комментарий

Related Post

ВидеонаблюденияВидеонаблюдения

На даний момент часу широкого поширення набули готові комплекти для систем відеоспостереження. Даний вид продукції відеоспостереження поширений широко і повсюдно. Готовими комплектами обладнуються як комерційні об’єкти, так і приватні поліклініки,

Семейный врачСемейный врач

Гінекологія займає пріоритетне місце серед найрозвиненіших галузей медицини. На сьогоднішній день гінекологічними захворюваннями, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, страждає більше 50% жінок. Кожна жінка потребує систематичного огляду гінекологом.

КлиникаКлиника

Проблемы со здоровьем спины и позвоночника беспокоят многих. Найти узкоспециализированного врача в Киеве и пройти эффективный курс лечения можно в клинике вертебрологии и нейроортопедии «Vertebra» («Вертебра»). Детальніше на https://vertebra.ua/klinika/blog/. Здесь