Радикулит

Радикулит — це запалення корінців спинного мозку. Зазвичай він з’являється після нелікованого остеохондрозу і виникає в будь-якій частині хребта. За статистикою радикулітом страждають близько 15% жителів нашої планети старше 40 років. Але зараз йде тенденція до зниження віку людей, які страждають цим захворюванням хребта.

Причиною радикуліту можуть бути також переохолодження, травми хребта, інфекційні хвороби та інші. Цим захворюванням часто страждають як спортсмени, які ведуть рухливий спосіб життя, так і люди, що займаються сидячою роботою, особливо програмісти.

Залежно від місця виникнення радикуліту, його розрізняють на попереково-крижовий, шийно-грудний і шийний радикуліт. Найчастіше діагностується попереково-крижовий радикуліт, так як цей відділ хребта несе найбільшу функціональне навантаження і, отже, піддається найсильнішим змінам. Характеризується радикуліт гострими болями в спині, нерідко супроводжуються паралічем і зникненням чутливості в ногах.

Лікування радикуліту має бути комплексним, спрямованим на усунення причини захворювання, зняття запалення і набряку в області пошкодженого корінця.

Добавить комментарий

Related Post

ТонгкатТонгкат

Препарат Тонгкат Алі рекомендується до застосування чоловікам при хронічному простатиті, захворюванні передміхурової залози, еректильної дисфункції, а також при передчасній еякуляції, ослабленні сексуальної активності, підвищеної втоми після інтимної близькості. У жінок

Биодобавки UlifeБиодобавки Ulife

Ми раді вітати Вас в інтернет-магазині ULIFE-SHOP.RU, де кожен бажаючий може купити БАДи виробництва відомої торгової марки ULIFE. Ми пропонуємо нашим покупцям лінійку біологічно активних добавок Ulife. У нас найкращі