Выпячивание диска

Протрузія-це найбільш часто зустрічається форма дегенеративного зміни хребетного диска. Багато хто плутає протрузію з грижею міжхребцевого диска, але вона є лише першою стадією даного захворювання, на якій відбувається випинання диска за рахунок пошкодження волокон фіброзного кільця. Ми також розповімо, що це выпячивание диска. Зовнішня оболонка продовжує утримувати драглисте ядро в міжхребцевому диску, а не розривається, як при грижі. Залежно від площі вибухне міжхребцевого диска дорзальную протрузію поділяють на дифузну і циркулярну. Дифузна дорзальная протрузія диска супроводжується виходом хрящової тканини в різних місцях, причому вибухне можуть мати різні розміри. Така патологія вважається найбільш небезпечною, оскільки в разі ускладнень може розвинутися великий запальний процес. Циркулярна протрузія розвивається рівномірно по всьому хрящовому диску. Вона зустрічається частіше за інших випинань, розвивається без больових симптомів і не викликає занепокоєння у пацієнтів. Протрузія будь-якого з хребетних відділів піддається лікуванню. Але його тривалість буде залежати тільки від того, в якому стані пацієнт звернувся за допомогою до фахівця.

Часто пацієнти лікуються самостійно і це призводить до найсумніших наслідків. Пам’ятайте, самолікування треба виключити в принципі, тому що тільки медичне лікування може врятувати ваш хребет. Спостереження лікаря-це необхідна умова для вашого одужання.

Варіанти самолікування: народні засоби, що не дозована фізичне навантаження, прийом препаратів, що володіють безліччю побічних ефектів — все це не тільки не допоможе, але і викличе ускладнення.

Від захворювання реально можна позбутися, якщо не запускати процес. Головне, вчасно звернутися за допомогою до лікаря.

Добавить комментарий

Related Post

ТонгкатТонгкат

Тонгкат-узятий з дерева еврикоми довголистої, росте на території Індонезії. Ця рослина лікує сотні хвороб, але популярність на ринку ця рослина отримала завдяки властивостям «афродизіака» (речовини які підсилюють статевий потяг і

Лечение протрузии грудного отделаЛечение протрузии грудного отдела

Протрузія-випинання оболонки міжхребцевого диска без розриву фіброзного кільця. Грижа міжхребцевого диска ж супроводжується його розривом. Протрузії можуть виникати у всіх відділах хребта, і все ж найчастіше утворюються в шийному і

Семейный врачСемейный врач

Гінекологія займає пріоритетне місце серед найрозвиненіших галузей медицини. На сьогоднішній день гінекологічними захворюваннями, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, страждає більше 50% жінок. Кожна жінка потребує систематичного огляду гінекологом.