Ортодонт

У нашій клініці працює колектив висококваліфікованих лікарів-стоматологів, також клініка оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для надання повного спектру стоматологічних послуг.

Найбільш поширеним захворюванням, яке лікують стоматологи-ортодонти є порушення прикусу і неправильне розташування зубів. У нас найкращій ортодонт харьков.

Неправильний прикус-це порушення змикання зубів. Формуватися він починає вже в дитячому віці. Однак, ми зазвичай не надаємо цьому відхиленню значення, так як воно начебто не викликає у нас болю і зовні може бути не помітно. Важливо розуміти, що неправильний прикус сприяє розвитку ряду захворювань.

Наслідки порушення прикусу можуть бути досить серйозними. Неправильне розташування зубів може привести до запалення ясен. Крім того, швидше стирається зубна емаль, ускладнюється ротова гігієна що тягне за собою розвиток карієсу.

Якщо порушення серйозні, то це може призводити до головних болів, а також неприємних відчуттів в області плечей, шиї, що пов’язано з перенапруженням щелепних м’язів.

Також процес пережовування їжі може бути утруднений, так як порушений контакт між зубами. Це може сприяти розвитку захворювань шлунка, так як їжа надійде туди недостатньо пережованої.

Добавить комментарий

Related Post

Забранский Владислав ВладимировичЗабранский Владислав Владимирович

Щоб прискорити різні фізіологічні процеси, масажист використовує різні прийоми: розтирання пальцями, розминання руками, постукування і погладжування. Вже після першого сеансу вдається відчути приплив бадьорості і сил, розслаблення всього тіла, зменшення

ТонгкатТонгкат

Препарат Тонгкат Алі рекомендується до застосування чоловікам при хронічному простатиті, захворюванні передміхурової залози, еректильної дисфункції, а також при передчасній еякуляції, ослабленні сексуальної активності, підвищеної втоми після інтимної близькості. У жінок

Ударно-хвильова терапіяУдарно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія увт киевL-це нова неінвазивна технологія для лікування болю в м’язово-скелетній системі. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія широко використовується в фізіотерапії, ортопедії, а також в спортивній медицині. Застосування, в основному, пов’язане