Ортодонт

У нашій клініці працює колектив висококваліфікованих лікарів-стоматологів, також клініка оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для надання повного спектру стоматологічних послуг.

Найбільш поширеним захворюванням, яке лікують стоматологи-ортодонти є порушення прикусу і неправильне розташування зубів. У нас найкращій ортодонт харьков.

Неправильний прикус-це порушення змикання зубів. Формуватися він починає вже в дитячому віці. Однак, ми зазвичай не надаємо цьому відхиленню значення, так як воно начебто не викликає у нас болю і зовні може бути не помітно. Важливо розуміти, що неправильний прикус сприяє розвитку ряду захворювань.

Наслідки порушення прикусу можуть бути досить серйозними. Неправильне розташування зубів може привести до запалення ясен. Крім того, швидше стирається зубна емаль, ускладнюється ротова гігієна що тягне за собою розвиток карієсу.

Якщо порушення серйозні, то це може призводити до головних болів, а також неприємних відчуттів в області плечей, шиї, що пов’язано з перенапруженням щелепних м’язів.

Також процес пережовування їжі може бути утруднений, так як порушений контакт між зубами. Це може сприяти розвитку захворювань шлунка, так як їжа надійде туди недостатньо пережованої.

Добавить комментарий

Related Post

ElmyElmy

Портал «Elmy» допоможе підібрати в Харкові Клінінг сервіс, максимально відповідний вашим вимогам по набору послуг і розцінками. Оцінити їх якість допоможуть відгуки реальних клієнтів. Детальніше на https://elmy.ua/kharkov/cleaning-service. Професійний Клінінг-вибір прагматичних

ТонгкатТонгкат

Тонгкат-узятий з дерева еврикоми довголистої, росте на території Індонезії. Ця рослина лікує сотні хвороб, але популярність на ринку ця рослина отримала завдяки властивостям «афродизіака» (речовини які підсилюють статевий потяг і

ТонгкатТонгкат

Препарат Тонгкат Алі рекомендується до застосування чоловікам при хронічному простатиті, захворюванні передміхурової залози, еректильної дисфункції, а також при передчасній еякуляції, ослабленні сексуальної активності, підвищеної втоми після інтимної близькості. У жінок