Ортодонт

У нашій клініці працює колектив висококваліфікованих лікарів-стоматологів, також клініка оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для надання повного спектру стоматологічних послуг.

Найбільш поширеним захворюванням, яке лікують стоматологи-ортодонти є порушення прикусу і неправильне розташування зубів. У нас найкращій ортодонт харьков.

Неправильний прикус-це порушення змикання зубів. Формуватися він починає вже в дитячому віці. Однак, ми зазвичай не надаємо цьому відхиленню значення, так як воно начебто не викликає у нас болю і зовні може бути не помітно. Важливо розуміти, що неправильний прикус сприяє розвитку ряду захворювань.

Наслідки порушення прикусу можуть бути досить серйозними. Неправильне розташування зубів може привести до запалення ясен. Крім того, швидше стирається зубна емаль, ускладнюється ротова гігієна що тягне за собою розвиток карієсу.

Якщо порушення серйозні, то це може призводити до головних болів, а також неприємних відчуттів в області плечей, шиї, що пов’язано з перенапруженням щелепних м’язів.

Також процес пережовування їжі може бути утруднений, так як порушений контакт між зубами. Це може сприяти розвитку захворювань шлунка, так як їжа надійде туди недостатньо пережованої.

Добавить комментарий

Related Post

Забранский Владислав ВладимировичЗабранский Владислав Владимирович

Масаж-ефективна методика, спрямована на нормалізацію психоемоційного і фізичного стану. З її допомогою можна зняти м’язові спазми, вилікувати або запобігти багатьом захворюванням, поліпшити стан шкіри. Детальніше Забранский Владислав Владимирович отзывы. Про

МасажМасаж

У салоні еротичного масажу «Caramel» в Києві насолодітесть будь-який з нижче наведених масажних технік, у виконанні чудових масажисток. Ви можете вибирати … це відноситься як до масажних технікам, так і

Освещение в гостинойОсвещение в гостиной

У сучасному світі натяжні стелі залишаються найбільш прийнятним варіантом декору кімнати. Вони добре виглядають, мають безліч відтінків і візерунків на будь-який смак і колір, прості в установці, а найголовніше-продаються повсюдно