Забранский Владислав Владимирович

Лікувальний масаж є ефективним методом лікування різних травм і захворювань. Його модифікації змінюються відповідно до характеру функціональних порушень організму. Про найкращій масаж ви дізнаєтесь від Забранский Владислав Владимирович отзывы.

При травмах і захворюваннях масаж потрібно застосовувати якомога раніше для нормалізації крово — і лімфотоку, зняття больового синдрому, розсмоктування набряку (випоту), гематоми, регенерації і репарації тканин, нормалізації окислювально-відновних процесів.

Для кожного захворювання існує своя методика масажу, яка залежить від причини, патогенезу захворювання, клінічних форм його прояву, специфіки дії тих чи інших прийомів масажу на організм. Під час масажу відбувається позитивний вплив як на поверхневі структури (шкіра, підшкірна клітковина, м’язи), так і на більш глибоко розташовані тканини організму (зв’язки, суглоби, окістя).

Масаж викликає розширення капілярів і прискорення руху крові і лімфи в судинах, завдяки чому поліпшується постачання тканин киснем і поживними речовинами. Також відбувається відтік застійної крові, що сприяє зменшенню набряку тканин.

Під впливом масажу поліпшується еластичність м’язів, усувається відчуття задерев’янілості, хворобливості і припухлості м’язів.

Внаслідок перенесених перевантажень і мікротравм в суглобах можуть спостерігатися малорухливість, набряклість, зморщування суглобових сумок, зміна складу синовіальної рідини. За допомогою масажу, що веде до поліпшення харчування суглобових тканин, можна не тільки позбутися від цих хворобливих явищ, а й попередити їх. Вчасно проведений масаж попереджає пошкодження хрящової тканини, що веде до виникнення артрозів.

Крім того, масажні прийоми допомагають зменшити больову чутливість, поліпшити збудливість нервів і провідність нервових імпульсів по нерву.

Добавить комментарий

Related Post

Биодобавки UlifeБиодобавки Ulife

Ми раді вітати Вас в інтернет-магазині ULIFE-SHOP.RU, де кожен бажаючий може купити БАДи виробництва відомої торгової марки ULIFE. Ми пропонуємо нашим покупцям лінійку біологічно активних добавок Ulife. У нас найкращі

Кепка для бегаКепка для бега

У спекотний літній день заняття спортом без додаткового захисту чреваті проблемами зі здоров’ям. У групі ризику знаходяться бігуни і інші спортсмени, що займаються на свіжому повітрі. Убезпечити вас від згубних