Забранский Владислав Владимирович

Щоб прискорити різні фізіологічні процеси, масажист використовує різні прийоми: розтирання пальцями, розминання руками, постукування і погладжування. Вже після першого сеансу вдається відчути приплив бадьорості і сил, розслаблення всього тіла, зменшення напруги в м’язах, поліпшення в роботі внутрішніх органів. Максимальний ефект з’являється після відвідування всіх рекомендованих процедур. Щоб оцінити зміни, подивіться фото до і після повного курсу. Детальніше про це розповість Забранский Владислав Владимирович отзывы.

Лімфодренажний
Основне завдання-вивести токсини і зайву рідину з організму. Спеціаліст дбайливо опрацьовує лімфатичні вузли і м’якими натисканнями стимулює лімфоток. Завдяки цьому продукти життєдіяльності клітин виводяться з організму значно швидше. В результаті нормалізується обмін речовин, йде набряклість, підвищуються імунні функції.

Антицелюлітний
Використовується для корекції фігури, оскільки ефективно бореться з «апельсиновою кіркою» і вирівнює поверхню шкіри. Може проводитися як окрема процедура або бути складовою комплексних програм для схуднення. Особлива увага приділяється проблемним зонам-сідницях, стегнах, животу, рукам. Антицелюлітний масаж сприяє розщепленню жирової тканини за рахунок активного розминання: послідовні стиснення і розтягування шкіри прискорюють обмінні процеси, активізують циркуляцію крові, очищають організм від токсинів і зайвої рідини. Після проходження повного курсу поверхню вирівнюється, стає гладкою і м’якою.

МЕДОВИЙ
Це масаж для схуднення. Допомагає зменшити прояви целюліту. Після завершення курсу шкіра стає м’якою, еластичною і бархатистою. Під час процедури використовується мед, який має цілющі властивості. До його складу входить безліч активних компонентів, що поліпшують обмін речовин і живлять навіть глибокі шари дерми. Методика допомагає прискорити кровообіг і лімфоток, зруйнувати жирову клітковину, очистити пори і вивести токсини.

Добавить комментарий

Related Post

Товары для здоровьяТовары для здоровья

Уявіть, що наш організм – це переповнений мегаполіс з багатомільйонним клітинним населенням, він геть заповнений будівлями, залізничними коліями, транспортом, очисними системами і у всього є термін експлуатації. З часом дороги

Пакеты для стерилизацииПакеты для стерилизации

Для нігтьового сервісу умови стерильності-один з головних запорук якості виконуваної роботи, а також здоров’я шкірного покриву рук і нігтів. І поганий той майстер, який не стежить за чистотою свого інструменту

Лайфхаки успешного студентаЛайфхаки успешного студента

С каждым годом, все больше людей задумываются о переезде в Польшу. Причин, которые способствуют появлению такого желания очень много, самые распространённые из них это работа и обучение в польских Вузах.