Кепка для бега

У спекотний літній день заняття спортом без додаткового захисту чреваті проблемами зі здоров’ям. У групі ризику знаходяться бігуни і інші спортсмени, що займаються на свіжому повітрі. Убезпечити вас від згубних променів, а також захистити від ударів гілок допоможе зручний головний убір — кепка для бігу. Ми пропонуємо купить кепку для бега.

Переваги занять в кепці
Кепки для бігу в основному призначені для захисту від теплового удару. Однак, це далеко не єдина перевага цього головного убору. Чим же може бути корисна вам кепка?

Захист тіла від сонячних променів. Тінь, що відкидається козирком, врятує ваші очі від яскравого світла, а шкіру обличчя від опіків. Для тривалого бігу рекомендуємо Вам використовувати моделі, що закривають шию.
Захист від поту. Кепки для спорту дозволять зібрати піт з шкіри чола, а також не дати поту затекти в очі спортсмена.
Захист від дощу. Цей надійний головний убір актуальний не тільки в спеку, але і в негоду. Купити кепку для бігу слід в разі, якщо вам доводиться бігати під дощем або снігом.
Які бувають кепки для бігу
На відміну від звичайного бавовняного головного убору, кепка для спорту виготовляється з тонкої синтетичної тканини з перфорацією або сітчастими вставками для кращої повітряної циркуляції. Такий матеріал виводить вологу до верхніх шарів тканини, звідки випаровування йде швидше. Це не тільки рятує від зайвого потовиділення, але і охолоджує голову спортсмена.

Козирок кепки відрізняється підвищеною еластичністю і не здавлює голову. Це дозволяє уникнути головного болю під час заняття спортом.

Внутрішній кант, обов’язковий для таких моделей, виготовлений з натуральних матеріалів і здатний вбирати піт, не даючи рідини потрапляти в очі або стікати по обличчю.

Вирішивши купити кепку для спорту, постарайтеся правильно підібрати потрібний вам розмір. Головний убір повинен щільно прилягати до шкіри, не здавлюючи голову, але і не злітаючи під час бігу.

Добавить комментарий

Related Post

Ударно-хвильова терапіяУдарно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія увт киевL-це нова неінвазивна технологія для лікування болю в м’язово-скелетній системі. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія широко використовується в фізіотерапії, ортопедії, а також в спортивній медицині. Застосування, в основному, пов’язане

Лечение протрузии грудного отделаЛечение протрузии грудного отдела

Протрузія-випинання оболонки міжхребцевого диска без розриву фіброзного кільця. Грижа міжхребцевого диска ж супроводжується його розривом. Протрузії можуть виникати у всіх відділах хребта, і все ж найчастіше утворюються в шийному і

РадикулитРадикулит

Радикулит — це запалення корінців спинного мозку. Зазвичай він з’являється після нелікованого остеохондрозу і виникає в будь-якій частині хребта. За статистикою радикулітом страждають близько 15% жителів нашої планети старше 40