Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія увт киевL-це нова неінвазивна технологія для лікування болю в м’язово-скелетній системі. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія широко використовується в фізіотерапії, ортопедії, а також в спортивній медицині. Застосування, в основному, пов’язане з лікуванням хронічних м’язових і скелетних розладів, болю в спині і шиї. Найбільш частими показаннями є: болі в плечі, епікондиліти, болі в поперековому відділі спини, ахіллодинії, тендиніти і терапія тригерних точок.

Ударно-хвильова терапія показує високу ефективність лікування різних ортопедичних порушень. Завдяки унікальним властивостям методу ударно-хвильової терапії по регенерації нових тканин, судин (капілярів), надзвичайно високому посиленню обмінних процесів в зоні впливу можна значно прискорити процес формування рубцевої тканини і скоротити час лікування.

Апарат генерує ударні (звукові) хвилі оптимальних параметрів для застосування в травматології та ортопедії, які фокусуються і у вигляді ударно-хвильових імпульсів надходять в тіло пацієнта і поглинаються на кордоні з кісткою.

Ударні хвилі високої енергії розпушують ділянки звапніння, кісткові розростання і фіброзні вогнища, надаючи терапевтичний вплив в зоні позиціонування фокуса, при цьому також активізується викид кальцієвих з’єднань і утворення кісткової мозолі при переломах кісток.

Глибина проникнення терапевтичного фокусу (до 80 мм) забезпечує лікування всього спектру показань для ударно-хвильової терапії в ортопедії та травматології:

П’яткової шпори
Невроми Мортона
Епікондиліту
Бурсит
Підошовного фасциита
Кальцифікованого тендиніту
Стилоидита (тендиніт зап’ястя)
Променевого та ліктьового епікондиліту (тенісний лікоть)
Ахиллодинии
Надколінного тендиніту (коліна стрибуна)
Тибіального стрес синдрому
Тендиноза в області трохантера
Погано зростаються переломи.
Ударно-хвильова терапія більш ефективна і більш безпечна, ніж традиційне консервативне лікування кальцифікуючого тендиніту, забезпечує явне зменшення опадів кальцію і більш швидке повернення пацієнтів до заняття спортом або звичайної повсякденної діяльності.

Лікування починається в точці максимального болю. Ударні хвилі випускаються на цільові тканини шляхом переміщення аплікатора повільними круговими рухами по всій больовий області.

Як тільки первинна больова точка буде усунена болезаспокійливим ефектом ударних хвиль, можуть з’явитися інші хворобливі місця, які раніше були заглушені основний больовий точкою. Таким чином хвороблива зона починає мігрувати. Чим краще хворобливі місця локалізовані і оброблені в ході процедури лікування, тим краще результат терапії.

Добавить комментарий

Related Post

Пакеты для стерилизацииПакеты для стерилизации

Для нігтьового сервісу умови стерильності-один з головних запорук якості виконуваної роботи, а також здоров’я шкірного покриву рук і нігтів. І поганий той майстер, який не стежить за чистотою свого інструменту

Забранский Владислав ВладимировичЗабранский Владислав Владимирович

Лікувально-профілактичний масаж — це спосіб лікування і попередження різних хвороб. Це чудовий спосіб не допустити виникнення численних захворювань, а також запобігти їх розвиток на ранніх стадіях. Крім того, масаж незамінний

Независимая экспертизаНезависимая экспертиза

Отже, від чого ж залежить вартість незалежної експертизи: Від тривалості роботи експерта, тобто кількості і складності поставлених питань. Некоректно поставлені питання можуть істотно ускладнити проведення експертизи і привести ні до