Торты

У кулінарних книгах, журналах, в блогах і на сайтах різного ступеня достовірності є безліч рецептів, від елементарних домашніх тортів до розкішних святкових тортів, виконаних майстрами кондитерської справи. Незважаючи на різноманіття, всі торти складаються з тіста і крему або іншої солодкої начинки, наприклад, джему. Детальніше на exclusive-cake.com.ua.

Залежно від рецепта, торт може складатися з одного коржа або з декількох. Найчастіше коржі випікаються з бісквітного або пісочного тіста, а так само з тіста на основі збитих білків, рідше – з листкового. Для млинцевих тортів знадобляться млинці, а для торта медовик – коржі з особливого медового тіста. Окремо стоять торти-морозиво: їх потрібно приготувати заздалегідь і зберігати в морозильнику аж до самої подачі на стіл.

Звичайно, смаки у всіх різні: хтось любить торт Наполеон, хтось-Прагу, Мурашник або медовик, а хтось наполегливо шукає рецепти низькокалорійних тортів.

Кожна господиня може сама вирішити, чи зручно їй спекти один високий корж і розрізати його на кілька тонких або ж відразу випекти кілька тонких коржів. Потрібно розуміти, що тісто в формі буде випікатися довше, ніж тонкий корж.
У кожному рецепті торта передбачений крем, який з’єднує і просочує коржі, а так само використовується для прикраси торта. ДО РЕЧІ, прикраса тортів-особливе мистецтво, яке вимагає терпіння, спритності і, звичайно ж, смаку.

Добавить комментарий

Related Post

АрбалетАрбалет

Стрільба з арбалета-заняття, яке дарує особливі емоції і переживання. Споглядання, відчуття зброї в руках, постріл — кожен етап наділений своїм настроєм. Нижче — про різновиди, правила вибору і використання. У