Водянка яичка

Будь-які зміни розмірів статевих органів повинні насторожити його власника. Збільшення розмірів мошонки з однієї або з двох сторін-привід перевірити, чи не гідроцеле це? водянка яичка у мужчин операция в москве. Чи не болить, не тягне, при невеликих скупченнях рідини не заважає, але вирости може до величезних розмірів, зібравши літр і більше рідини.

Що таке гідроцеле?
У нашому побуті частіше прийнято називати це захворювання водянкою яєчок-патологічне накопичення рідини у внутрішній оболонці яєчка. Рідина надходить по крапелькам, і поступово накопичується. Схильні до цього захворювання чоловіки всіх вікових категорій, від немовлят до людей похилого віку.

Класифікація
Залежно від моменту виникнення гідроцеле буває вродженим або набутим. Якщо уражено одне яєчко-одностороннє, два-двостороннє.

Процес протікає мляво-хронічне захворювання, а якщо супроводжується болями і підвищеною температурою – гострий перебіг хвороби.

Симптом
Явна ознака-зміна розмірів одного або двох яєчок в більшу сторону. Зі збільшенням розмірів змінюється структура шкіри, вона стає натягнутою і гладкою, хоча рухливість її не порушена. Виникає дискомфорт при ходьбі, статевому акті. Необхідно терміново відвідати уролога в Санкт-Петербурзі, поява болю в паху і підвищення температури тіла свідчать про початок запального процесу.

Причини появи
Придбане гідроцеле можна отримати в результаті:
запальних процесів в яєчку і його придатках;
захворювань лімфатичної системи в області малого таза і в паху;
травматичних ушкоджень;
як наслідок важкої форми серцево-судинної недостатності;
ускладнення після оперативного втручання.
У будь-якому випадку дана недуга вимагає систематичного спостереження лікаря, особливо в молодому віці, щоб не лікуватися потім від безпліддя.

Ускладнення, до яких призводить гідроцеле
Будь-яке захворювання, якщо його не лікувати, переходить в хронічну форму, патологічний процес триває, і в будь-який момент може початися загострення. Різке збільшення мошонки, почервоніння, підвищення температури тіла, утруднене сечовипускання – основні ознаки починається піоцеле, гнійного процесу всередині оболонки яєчка. Не слід допускати ускладнень, знайти час і відвідати уролога у відмінному медичному центрі не складно.

Добавить комментарий

Related Post

Обучение по пожаркеОбучение по пожарке

Нарешті тепер є чітке визначення, що ж таке роботи з підвищеною пожежною небезпекою.Багато з нас знають, що працівники, зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою повинні проходити пожежно-технічний мінімум. У

КлиникаКлиника

Проблемы со здоровьем спины и позвоночника беспокоят многих. Найти узкоспециализированного врача в Киеве и пройти эффективный курс лечения можно в клинике вертебрологии и нейроортопедии «Vertebra» («Вертебра»). Детальніше на https://vertebra.ua/klinika/blog/. Здесь

Рассылки через viberРассылки через viber

Спілкуйтеся з клієнтами в зручному для них месенджері, яким користуються більше 20 мільйонів чоловік в Україні. Відправляйте знижки, привітання, акційні пропозиції та транзакційні повідомлення через офіційний бізнес-аккаунт в Viber —