Водянка яичка

Будь-які зміни розмірів статевих органів повинні насторожити його власника. Збільшення розмірів мошонки з однієї або з двох сторін-привід перевірити, чи не гідроцеле це? водянка яичка у мужчин операция в москве. Чи не болить, не тягне, при невеликих скупченнях рідини не заважає, але вирости може до величезних розмірів, зібравши літр і більше рідини.

Що таке гідроцеле?
У нашому побуті частіше прийнято називати це захворювання водянкою яєчок-патологічне накопичення рідини у внутрішній оболонці яєчка. Рідина надходить по крапелькам, і поступово накопичується. Схильні до цього захворювання чоловіки всіх вікових категорій, від немовлят до людей похилого віку.

Класифікація
Залежно від моменту виникнення гідроцеле буває вродженим або набутим. Якщо уражено одне яєчко-одностороннє, два-двостороннє.

Процес протікає мляво-хронічне захворювання, а якщо супроводжується болями і підвищеною температурою – гострий перебіг хвороби.

Симптом
Явна ознака-зміна розмірів одного або двох яєчок в більшу сторону. Зі збільшенням розмірів змінюється структура шкіри, вона стає натягнутою і гладкою, хоча рухливість її не порушена. Виникає дискомфорт при ходьбі, статевому акті. Необхідно терміново відвідати уролога в Санкт-Петербурзі, поява болю в паху і підвищення температури тіла свідчать про початок запального процесу.

Причини появи
Придбане гідроцеле можна отримати в результаті:
запальних процесів в яєчку і його придатках;
захворювань лімфатичної системи в області малого таза і в паху;
травматичних ушкоджень;
як наслідок важкої форми серцево-судинної недостатності;
ускладнення після оперативного втручання.
У будь-якому випадку дана недуга вимагає систематичного спостереження лікаря, особливо в молодому віці, щоб не лікуватися потім від безпліддя.

Ускладнення, до яких призводить гідроцеле
Будь-яке захворювання, якщо його не лікувати, переходить в хронічну форму, патологічний процес триває, і в будь-який момент може початися загострення. Різке збільшення мошонки, почервоніння, підвищення температури тіла, утруднене сечовипускання – основні ознаки починається піоцеле, гнійного процесу всередині оболонки яєчка. Не слід допускати ускладнень, знайти час і відвідати уролога у відмінному медичному центрі не складно.

Добавить комментарий

Related Post

Забранский Владислав ВладимировичЗабранский Владислав Владимирович

Щоб прискорити різні фізіологічні процеси, масажист використовує різні прийоми: розтирання пальцями, розминання руками, постукування і погладжування. Вже після першого сеансу вдається відчути приплив бадьорості і сил, розслаблення всього тіла, зменшення

Семейный врачСемейный врач

Гінекологія займає пріоритетне місце серед найрозвиненіших галузей медицини. На сьогоднішній день гінекологічними захворюваннями, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, страждає більше 50% жінок. Кожна жінка потребує систематичного огляду гінекологом.

ТортыТорты

У кулінарних книгах, журналах, в блогах і на сайтах різного ступеня достовірності є безліч рецептів, від елементарних домашніх тортів до розкішних святкових тортів, виконаних майстрами кондитерської справи. Незважаючи на різноманіття,