Массаж

Я постараюся коротко розкрити поняття, цілі і завдання еротичного масажу. Все викладене нижче не скопійовано з книг або інших сайтів, а сформульовано, керуючись моїм власним досвідом і правилами салону. В городе Киев.

Еротичний масаж — це комплекс прийомів психологічного і фізичного впливу на чоловіка сприяє духовному і фізичному розслабленню.
Якщо простіше це мистецтво (навички та здібності) дівчини розташувати до себе чоловіка, вислухати його, втішити, розслабити, змусити відволіктися від рутинного буття, еротичного збудження, посилити збудження і, нарешті, довести до оргазму.

Звичайно ж сеанс масажу не може тривати вічність, як би цього не хотілося, і Вам доведеться повернутися на «землю» до повсякденних турбот і проблем. Але ваш душевний стан стане більш врівноваженим. Ви знайдете впевненість у власних силах і здібностях.

Фізично-тіло заряджається зарядом енергії, тіло відпочило, адже здавна відомо, що масаж сприяє здоров’ю тіла, а в «здоровому тілі і дух здоровий». Натхнення, задоволеність, еротичні переживання в усі віки були стимулом людини до творіння, творінню нового, досконалого. Всі згодні з твердженням, що якщо людина спокійна, впевнений в собі, врівноважений і, найголовніше, його еротичне збудження задоволене, то і в справах, і особистих відносинах все в порядку. Але багато хто не погодяться з тим, що задовольнити еротичне збудження можна за допомогою еротичного масажу, адже для цього можна скористатися інтим послугами або зайнятися сексом з близькою людиною.

Добавить комментарий

Related Post

Пластиковая посудаПластиковая посуда

Пластиковий одноразовий посуд вже давно став незамінним атрибутом відпочинку на природі, а також на пікніках, дачах, дитячих днях народження, всіляких заходах… Детальніше на Tupperware-ua.com/. Пластиковий посуд має багато переваг: Легка,

ТаксиТакси

Всі, хто хоч раз гуглив такси, знають, що в результатах пошуку за запитом «викликати таксі Київ» постійно видається нова фірма. Однак не завжди популярне означає якісний сервіс. Обслуговування, після якого

Гигрома стопыГигрома стопы

Гігрома являє собою новоутворення у вигляді осумкованной пухлини, яка заповнена серозно-слизової або серозно-фіброзної рідкої масою. Улюблені місця розміщення гігроми розташовуються близько суглобів або сухожиль. У звичайному стані найбільший дискомфорт приносить