Экологическая экспертиза

Екологічна експертиза — це встановлення відповідності запланованої чи здійснюваної господарської та іншої діяльності нормам і вимогам законодавства про охорону навколишнього природного середовища, раціональне використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки з метою запобігання негативного впливу антропогенної діяльності на стан навколишнього природного середовища та здоров’я людей , а також оцінка ступеня екологічної безпеки господарської діяльності та екологічної ситуації на окремих територіях і об’єктах. Ми пропонуємо экологическая экспертиза заказать.

Відносини в галузі екологічної експертизи регулюються Законом України» Про екологічну експертизу «від 09.02.1995 р. № 45/95-ВР, Законом України» Про охорону навколишнього природного середовища » від 25.06.1991 р. № 1264-XII та іншими актами законодавства України.

Статтею 13 Закону України «Про екологічну експертизу» визначено, що екологічна експертиза проектів будівництва проводиться відповідно до статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 р. № 3038 — VI.
Екологічна експертиза проводиться з будівництва нових, реконструкції діючих заводів, фабрик, шахт, рудників, машин, обладнання, матеріалів, приладів, послуг тощо, використання або надання яких призводить до забруднення навколишнього середовища і руйнування екосистем, нераціонального використання природних ресурсів, завдає шкоди здоров’ю населення, рослинному і тваринному світу.

Добавить комментарий

Related Post

Гигрома стопыГигрома стопы

Гігрома являє собою новоутворення у вигляді осумкованной пухлини, яка заповнена серозно-слизової або серозно-фіброзної рідкої масою. Улюблені місця розміщення гігроми розташовуються близько суглобів або сухожиль. У звичайному стані найбільший дискомфорт приносить

ElmyElmy

Портал «Elmy» допоможе підібрати в Харкові Клінінг сервіс, максимально відповідний вашим вимогам по набору послуг і розцінками. Оцінити їх якість допоможуть відгуки реальних клієнтів. Детальніше на https://elmy.ua/kharkov/cleaning-service. Професійний Клінінг-вибір прагматичних

Семейный врачСемейный врач

Гінекологія займає пріоритетне місце серед найрозвиненіших галузей медицини. На сьогоднішній день гінекологічними захворюваннями, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, страждає більше 50% жінок. Кожна жінка потребує систематичного огляду гінекологом.