Медичний центр

Об’єднані високий професіоналізм лікарів, інноваційні підходи в лікуванні захворювань, європейський сервіс, а головне-відповідальність за Ваше здоров’я! Детальніше на https://unimedical.com.ua/

Це досягається завдяки майстерності та високому професіоналізму на всіх рівнях, злагодженій роботі всієї команди, постійному щирому бажанню допомогти кожному пацієнту, збереженню традиційних принципів лікарського милосердя, використанню сучасного обладнання та малоінвазивних технологій у лікуванні, дотриманню некомерційних принципів, постійній зацікавленості у професійному розвитку кожного співробітника, забезпеченню пацієнтів гідним сервісом та умовами перебування, вдосконаленню якості медичних управлінських технологій. Хірургія є одним з провідних напрямків філії. Наші лікарі проводять термінові і планові операції при гінекологічних і проктологічних патологіях, захворюваннях органів черевної порожнини, сечової системи, ЛОР-органів, молочних залоз і м’яких тканин.

У філії обладнані 2 операційних зали, оснащених за стандартами ISO. Це дозволяє проводити малоінвазивні ендоскопічні операції навіть при складних захворюваннях. Після їх виконання пацієнти, як правило, залишають стаціонар в той же день або наступний.

Після проведення операції пацієнта переводять в простору двомісну палату з санвузлом. Всі палати оформлені за готельним типом і містять все необхідне для комфортного перебування.

Також в клініці є палата інтенсивної терапії, оснащена медичним обладнанням, необхідним для підтримки життєдіяльності пацієнта.

Добавить комментарий

Related Post

МасажМасаж

У салоні еротичного масажу «Caramel» в Києві насолодітесть будь-який з нижче наведених масажних технік, у виконанні чудових масажисток. Ви можете вибирати … це відноситься як до масажних технікам, так і

Забранский Владислав ВладимировичЗабранский Владислав Владимирович

Міжхребцеві диски знаходяться між тілами хребців і служать для амортизації і забезпечення рухливості хребта. Складаються диски з хрящової тканини і мають тверду оболонку (фіброзне кільце) і желеподібну внутрішність (пульпозное ядро).