Арбалет

Стрільба з арбалета-заняття, яке дарує особливі емоції і переживання. Споглядання, відчуття зброї в руках, постріл — кожен етап наділений своїм настроєм. Нижче — про різновиди, правила вибору і використання. У нас найкращій арбалет.

Призначення сучасних арбалетів
Арбалет відноситься до зброї метального типу. Раніше він використовувався для полювання і ведення бойових дій. Навіть сьогодні в деяких країнах на озброєнні спецпідрозділів є тактичні арбалети.

В сучасних умовах призначення даної зброї змінилося і має три напрямки:

для проведення дозвілля;
для занять спортом;
для полювання.
Арбалет для полювання: різновиди
За типом конструкції мисливські моделі діляться на:

Рекурсивні (класичні). За формою вони нагадують старовинні пристрої для стрільби: їх плечі широко розставлені і мають загнуту форму; підходять для полювання на птицю, дрібного звіра. Переваги: висока точність стрільби, легкість (до 3 кг), можливість швидкої заміни тятиви. Недоліки: гучний постріл, форма плечей, що ускладнює переслідування.
Блочний. Тятива проходить через встановлені на плечах блоки, зброя має менші, ніж у рекурсивних моделей, габарити, але більші потужність і вагу. З цією зброєю можна полювати на лося, ведмедя. Переваги: безшумна стрільба, зручна для переміщення по лісі форма (плечі не чіпляються за перешкоди). Недоліки: велика вага, вразливість блочного механізму.
Пістолетного типу. Відносяться до сучасних розробок, зовні нагадують пістолет з встановленими на нього плечима; можуть стріляти дротиками, гарпунами, стрілами. Підходять не тільки для полювання, але і для риболовлі. Такий виріб зручно у використанні, не вимагає великої фізичної сили.

Добавить комментарий

Related Post

Забранский Владислав ВладимировичЗабранский Владислав Владимирович

Щоб прискорити різні фізіологічні процеси, масажист використовує різні прийоми: розтирання пальцями, розминання руками, постукування і погладжування. Вже після першого сеансу вдається відчути приплив бадьорості і сил, розслаблення всього тіла, зменшення

ТеркиТерки

Терки і шинкування – незамінні аксесуари на кухні, щоб швидко подрібнювати продукти різними способами. Ножі справляються не з усіма завданнями, а в кухонному комбайні може поки не бути необхідності. У

Пакеты для стерилизацииПакеты для стерилизации

Для нігтьового сервісу умови стерильності-один з головних запорук якості виконуваної роботи, а також здоров’я шкірного покриву рук і нігтів. І поганий той майстер, який не стежить за чистотою свого інструменту