Аденома гипофиза

Аденоми гіпофіза посідають третє місце серед усіх пухлин ЦНС і за даними різних авторів складають від 7 до 18% всіх внутрішньочерепних новоутворень [1,2,5,6,8,10,13,15,17]. Найчастіше Аденоми гіпофіза виявляються в найбільш працездатному віці від 20 до 50 років, однаково часто у чоловіків і жінок. аденома гипофиза. За даними епідеміологічних досліджень, поширеність клінічних випадків аденом гіпофіза становить 1,6 на 100000 чоловік населення. Згідно зі статистичними даними щорічно в Росії і країнах СНД виявляється близько 3 тисяч нових хворих людей [1,6,7].

Аденоми гіпофіза за морфологічними даними — це частіше доброякісні повільно прогресуючі аденоми гіпофіза, однак їх зростання супроводжується ендокринними, неврологічними і нейроофтальмологічної порушеннями, що і є причиною звернення пацієнтів за медичною допомогою [1,10].
Хірургічне лікування пацієнтів з аденомами гіпофіза є серйозною проблемою сучасної нейрохірургії як через значної кількості хворих, так і в зв’язку з тим, що залучення в патологічний процес найважливіших анатомічних структур обумовлює складність радикальної резекції аденоми гіпофіза при мінімальній кількості ускладнень [1,5-7 , 10,12].

Добавить комментарий

Related Post

Робимо ялинкові кульки своїми рукамиРобимо ялинкові кульки своїми руками

Скоро новий рік а значить пора наряджати новорічну ялинку і куди буде приємніше якщо нашу ялинку будуть прикрашати кульки зроблені своїми руками. Взагалі проблем новорічних подарунків актуальна цілий рік, і

Рецепт от ракаРецепт от рака

Сегодня мы хотим представить вам самый простой и наиболее эффективный рецепт, который позволит предотвратить любой вид опухоли. Потребление этих трех ингредиентов на ежедневной основе будет делать чудеса для вашего общего