Air optix линзы

Контактні air optix линзы TM Aqua від компанії CIBA Vision спеціально створені для тих, чиї очі часто відчувають нестачу в кисні і потребують більш дбайливе до себе ставлення. Завдяки унікальній системі Aqua Moisture, що застосовується при виробництві даних контактних лінз, ви відчуєте високу ступінь комфорту за рахунок високого ступеня пропускання кисню. Система Aqua Moisture складається з трьох важливих компонентів. Новий змазує агент робить надягання лінз настільки зручним, що після нього ви насилу можете відчути присутність лінз на очах. Матеріал, з якого виготовлені контактні лінзи - AIR OPTIX Aqua - підтримує дуже високу ступінь зволоження, що не дає вашим очам підсихати. А гладка відполірована поверхня дозволяє носити контактні лінзи протягом тривалого періоду часу без яких би то не було негативних наслідків. Тривале щоденне носіння - не перешкода зручності, особливо якщо це стосується контактних лінз AIR OPTIX TM Aqua. Більш того - вони почуття комфорту не пропадає протягом усього місяця. Пам'ятайте, що для безпечного використання контактні лінзи AIR OPTIX Aqua необхідно замінювати не рідше ніж раз на місяць.

Технологія не нова для Alcon, вона використовується в преміум розчинах Opti-free PureMoist і AOSept Plus with HydraGlyd. Ця технологія здатна створювати на поверхні лінзи захисний шар який здатний притягувати і утримувати вологу протягом усього терміну носіння.

Новинка буде цікава всім користувачам контактних Air Optix, а також тим, хто користується іншими марками контактних лінз.

Ціни на Air Optix plus HydraGlyde

Ціна однієї лінзи становить 195 грн.

При покупці однієї упаковки (3 шт.) Ціна упаковки становить 498 грн.

Також на Air Optix plus HydraGlyde як і на інші лінзи Air Optix діє акція 3 + 1, по якій купуючи 3 лінзи за ціною 498 грн., Четверту ви отримуєте в подарунок.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *