Air optix линзы

Контактні air optix линзы TM Aqua від компанії CIBA Vision спеціально створені для тих, чиї очі часто відчувають нестачу в кисні і потребують більш дбайливе до себе ставлення. Завдяки унікальній системі Aqua Moisture, що застосовується при виробництві даних контактних лінз, ви відчуєте високу ступінь комфорту за рахунок високого ступеня пропускання кисню. Система Aqua Moisture складається з трьох важливих компонентів. Новий змазує агент робить надягання лінз настільки зручним, що після нього ви насилу можете відчути присутність лінз на очах. Матеріал, з якого виготовлені контактні лінзиAIR OPTIX Aquaпідтримує дуже високу ступінь зволоження, що не дає вашим очам підсихати. А гладка відполірована поверхня дозволяє носити контактні лінзи протягом тривалого періоду часу без яких би то не було негативних наслідків. Тривале щоденне носінняне перешкода зручності, особливо якщо це стосується контактних лінз AIR OPTIX TM Aqua. Більш тоговони почуття комфорту не пропадає протягом усього місяця. Пам’ятайте, що для безпечного використання контактні лінзи AIR OPTIX Aqua необхідно замінювати не рідше ніж раз на місяць.

Технологія не нова для Alcon, вона використовується в преміум розчинах Optifree PureMoist і AOSept Plus with HydraGlyd. Ця технологія здатна створювати на поверхні лінзи захисний шар який здатний притягувати і утримувати вологу протягом усього терміну носіння.

Новинка буде цікава всім користувачам контактних Air Optix, а також тим, хто користується іншими марками контактних лінз.

Ціни на Air Optix plus HydraGlyde

Ціна однієї лінзи становить 195 грн.

При покупці однієї упаковки (3 шт.) Ціна упаковки становить 498 грн.

Також на Air Optix plus HydraGlyde як і на інші лінзи Air Optix діє акція 3 + 1, по якій купуючи 3 лінзи за ціною 498 грн., Четверту ви отримуєте в подарунок.

Добавить комментарий

Related Post

Стабилизированные цветы: особенности и преимуществаСтабилизированные цветы: особенности и преимущества

В настоящее время в продаже часто можно встретить так называемые стабилизированные цветы, реализующиеся, как правило, в прозрачных сосудах. Приобрести те же розы в колбах оптом https://www.avito.ru/moskva/rasteniya/vechnaya_stabilizirovannaya_roza_v_kolbe_roznitsaopt_824080171 для индивидуальных предпринимателей и

ФутболкиФутболки

Нанесення зображень на футболки і аксесуари нами здійснюється із застосуванням сучасних технологій, що гарантує високу якість нанесеного принта на футболку, його довговічність і повну безпеку. Зображення переносяться на обрану футболку