Біль у спині і попереку

Для більшості людей абсолютно нормальним є хоча б раз в житті відчути біль в спині або попереку. Незважаючи на те, що біль може проявитися в будь-якій частині спини, найбільш поширеною є нижня частина. Це пояснюється тим, що саме на неї припадає основна маса нашого тіла https://medhouse-mc.com/branches/nevrologiya.

Поперекові болі можуть бути різного характеру - ниючі (виникають після тривалого сидіння) або гострі стріляючі болі. Вони також можуть проявитися в поколювання або печіння, слабкості в ногах.
Найчастіше поперекові болі є результатом необережного руху, тривалої роботи в стоячому або сидячому положенні і, звичайно ж, дуже інтенсивною і важкого фізичного навантаження.

Біль в попереку, як правило, визначається або як гостра (короткострокова, що настала раптово), або як хронічна (ниючий, що розвивається поступово).

Гострий біль в попереку триває зазвичай менше 1 місяця. Найчастіше біль проходить навіть протягом 1 тижня без будь-якого медичного втручання. Але для такого болю характерно повторне поява через якийсь проміжок часу.
Хронічний біль в попереку триває більше 3 місяців.

Далі ми розповімо про певні дії, які можна зробити для порятунку як від безперервної хронічної, так і від гострого болю.

Перш ніж перейти безпосередньо до пояснення причин болю в спині, ми хотіли б детально познайомити Вас з будовою хребта, розповісти про нервах і м'язах, які його оточують. Це дозволить Вам краще розуміти загальну картину.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *