Чим корисний тайський масаж ?

Як косметологічна і оздоровча процедура, тайський масаж в нашій країні став використовуватися кілька десятиліть тому, при цьому його історія в світі налічує більше двох з половиною тисячоліть! За релаксуючої, тонізуючого і оздоровчим ефектом «йога» -масаж, як його ще називають, перевершує будь-які інші масажні техніки, курсы тайского массажа. Він ефективний не тільки для зняття стресу і втоми, але і для усунення болю в хребті, шиї, плечах і інших частинах тіла .

Чим корисний тайський масаж ?

Після сеансів тайського масажу поліпшується фізичний і емоційний стан людини, активізується робота м’язів, очищаються енергетичні канали і повертається життєва енергія. Завдяки цій методиці, можна позбутися від безсоння, від целюліту і зайвих кілограмів, поліпшити кровообіг і роботу серцево-судинної системи. Корисний він і як косметологічна процедура по омолодженню клітин шкіри, усунення набряклості і вирівнюванню кольору шкіри.

Особливості техніки тайського масажу

Тайський масаж часто називають «йога» -Масаж, тому що в ньому дуже багато елементів з йоги. В цілому він складається з глибоких натискань на м’язи, розтяжок, скруток і інших рухів. Залежно від різновиду цього виду масажу, для виконання процедури використовуються трав’яні мішечки, розігріті камені, а також різні зволожуючі і ефірні масла . Особливість тайського масажу ще і в тому, що виконується він не тільки за допомогою рук, але і колін, ліктів і навіть стоп.

Тайський масаж: навчання в Києві

Школа краси KODIY School в Києві проводить курси тайського масажу і запрошує як початківців масажистів, так і всіх бажаючих освоїти цю популярну масажну техніку. Багато шкіл навмисно збільшують кількість днів навчання, щоб завищити його вартість. Ми ж пропонуємо освоєння цієї техніки всього за 6 днів і включаємо в програму абсолютно всю теорію, яку потрібно знати для досконалого володіння методикою. Також в курс навчання тайського масажу входять практичні заняття, на яких закріплюються отримані знання. Після проходження курсу видаємо сертифікат нашої школи.

Добавить комментарий

Related Post

Позаботьтесь о здоровье печениПозаботьтесь о здоровье печени

Сбалансированное и здоровое питание служит залогом долголетия. При его нарушении, злоупотреблении алкоголем, а так же под воздействием прочих негативных факторов: при длительном приеме антибиотиков, заражении вирусными инфекциями и гельминтами, интоксикации,

Черный чайЧерный чай

Лично я люблю выпить чашку чая. Это, как я начинаю свой день, не для того чтобы проснуться, а мне нравится, чтобы насладиться вкусом чашки блаженства первым делом с утра. Зелёный