Cтавки на баскетбол

З кожним днем невпинно зростає кількість бажаючих примножити свої фінанси за рахунок спортивних ставок. Так як баскетбол дуже поширений вид спорту, тому і ставки на нього сьогодні дуже популярні. Але треба враховувати, що баскетбол — досить непередбачувана гра. Перед беттерами завжди постає питання: «Як правильно зробити ставки на баскетбол і заробити?»

Роби ставки правильно

Перед тим як зробити ставки, треба з’ясувати, яка саме стратегія підходить особисто вам. Сенс стратегії полягає в тому, щоб перш ніж прийняти остаточне рішення з будь-яких ставкою, необхідно ознакамиться зі статистикою матчів і провести ретельний аналіз. Які ж стратегії ставок на баскетбол вважаються вигідними?

Наздоганяння по чвертях.

Враховуючи, що баскетбольний матч поділений на чотири чверті, то цю стратегію можна застосовувати по чвертях. Суть стратегії: якщо команда, на яку гравець зробив ставку, програла в першій чверті, то він подвоює суму першої ставки. У разі програшу другого сума знову подвоюється і т. д.

У баскетболі великий шанс того, що команда, що програла в трьох чвертях, здобуде перемогу в четвертій, так як впевнений у своїй першості суперник до кінця гри зазвичай расслабяется. Коли ставка виявляється виграшною в одній з чвертей, гравець повинен забрати суму виграшу і більше не ставити.

Стратегія «Коридор».

Це широко поширена стратегія в баскетболі. Вона визначається різницею між двома протилежними ставками. Наприклад, у грі беруть участь дві команди й на них поставлені наступні ставки:

тотал більше -ТБ-170,5
тотал менше -ТМ-175,5
фора 1 команди -Ф1 (-5,5)
фора 2 команди -Ф2 (0)
Різниця між тоталами рівна 5-ти очках. Це і є коридор. Якщо команди наберуть загальна кількість очок від 171 до 175, то пройдуть обидві ставки. Якщо вони наберуть менше 175 очок, то проходить тільки ставка ТМ, а якщо більше 175, то спрацює ставка ТБ.

Добавить комментарий

Related Post

Зачем и как беречь зубы «смолоду»

Зубная боль — одна из самых страшных для человека. Обосновано это тем, что боль при запущенной болезни обычно очень сильная и избавиться от нее самостоятельно практически невозможно. Ну и, конечно

Тепла підлога

Очевидно, що кожен з нас, вибираючись в холодний зимовий вечір з теплого душу, потрапляли на поверхню холодного кахлю. Після придбання маси приємних почуттів від водних процедур подібні події фактично ввергали

Импланты Mis

Зубні імплантати — що це таке? Зубні імпланти, імплантати, імплантанти — все це штучні конструкції, які замінюють відсутні зуби. Вони міцно фіксуються в кістковій тканині щелепи і служать надійною опорою