Fusion-cvetnye

Контактні лінзи fusion-cvetnye створені із застосуванням методу пошарового нанесення фарби на внутрішню поверхню лінзи. Ця унікальна технологія була розроблена відомою компанією NewBio. Вона дозволяє зберегти природну глибину погляду і посилити або навіть змінити колір як світлих, так і темних очей.

Високий вміст води в контактних лінзах Fusion-cvetnye забезпечує оптимальну вологість на рогівці ока протягом усього періоду носіння. Надтонкий дизайн гарантує відмінну киснепроникність, і, по суті, є гарантом безпеки і впевненості в лінзах на весь термін служби.

Всі переваги кольорових лінз і лінз планової заміни знайшли відображення в Fusion-cvetnye. Варто звернути увагу на те, що є кілька ступенів забарвлення: двухтоновая, трехтоновая і двухтоновая мікс.

Двухтоновые лінзи відмінно підійдуть для зміни відтінку темних очей. Однак пам'ятайте, що фотографії, представлені на сайті, дають лише відносне уявлення про колір. Результат, як правило, не ідентичний тому, що на фото, і є суто індивідуальним.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *