Fusion-cvetnye

Контактні лінзи fusion-cvetnye створені із застосуванням методу пошарового нанесення фарби на внутрішню поверхню лінзи. Ця унікальна технологія була розроблена відомою компанією NewBio. Вона дозволяє зберегти природну глибину погляду і посилити або навіть змінити колір як світлих, так і темних очей.

Високий вміст води в контактних лінзах Fusion-cvetnye забезпечує оптимальну вологість на рогівці ока протягом усього періоду носіння. Надтонкий дизайн гарантує відмінну киснепроникність, і, по суті, є гарантом безпеки і впевненості в лінзах на весь термін служби.

Всі переваги кольорових лінз і лінз планової заміни знайшли відображення в Fusion-cvetnye. Варто звернути увагу на те, що є кілька ступенів забарвлення: двухтоновая, трехтоновая і двухтоновая мікс.

Двухтоновые лінзи відмінно підійдуть для зміни відтінку темних очей. Однак пам’ятайте, що фотографії, представлені на сайті, дають лише відносне уявлення про колір. Результат, як правило, не ідентичний тому, що на фото, і є суто індивідуальним.

Добавить комментарий

Related Post

Очаровательное озеро Тингвадлаватн

Очаровательное озера в Исландии, площадь этого великолепного озера составляет 84км².  Самая большая глубина  составляет 114м. Озера считается частью парка Тингвеллир.  На это красивом озере существуют острова которые имеют вулканическое происхождение.

Патологические изменения сосудов: как правильно бороться?

Косметические дефекты на теле (особенно лице) – это проблемы, с которыми сталкиваются многие люди. «Голубые паутинки», «сосудистые звездочки» и расширенные вены – причины появления комплексов и неуверенности в себе. К

Авторинок

На нашому сайті Ви зможете дати оголошення продати автомобіль в Україні, розглядається авторинок України, публікуються статті, що аналізують авторинок України бу, є каталог СТО та автосалони, де купити в Україні