Футболки

Нанесення зображень на футболки і аксесуари нами здійснюється із застосуванням сучасних технологій, що гарантує високу якість нанесеного принта на футболку, його довговічність і повну безпеку. Зображення переносяться на обрану футболку за допомогою таких способів, як прямий друк або методики термопереносу. Такі методики дозволяють нам дати гарантію того, що принт на футболке збереже свою привабливість і первинний вигляд навіть після 50 циклів прання в автоматичній пральній машині.

Ваша компанія всіляко розвиває корпоративний дух і регулярно проводить заходи, на які співробітники запрошуються всією сім’єю? Для вас ми пропонуємо підготувати футболки сюрприз для кожного. Друк на чоловічих футболках, друк на жіночому одязі, друк на дитячому одязі — все це ви можете замовити в одному місці, у нас на сайті. Ми виконаємо замовлення максимально оперативно і на найвигідніших умовах.

Перше — вам не потрібно буде оплачувати дизайнерську обробку логотипу або гасла компанії на футболке. Від вас потрібна лише ідея принта, все інше зроблять наші досвідчені дизайнери. Друге — при замовленні на суму від 400 гривень ви отримуєте право на безкоштовну доставку, а на додаток до цього, в разі одночасного замовлення більше трьох виробів ви отримаєте карту на гарантовану знижку на наступне замовлення.

Добавить комментарий