Гостиница в затоке с бассейном. Отель Grandmore Затока расположен рядом с центральной набережной курорта

У літню пору року море вабить до себе тисячі туристів. В Україні багато зупиняють свій вибір на Одеській і Миколаївській області. Саме тут можна знайти чимало чудових місць для сімейного відпочинку в Затоці в 2018 році. Пропонуємо вам список найбільш популярних і кращих місць для відпочинку в цих двох областях.

амие найкращі місця відпочинку в Одеській області
Одеська область славиться великою кількістю курортних місць. На них можна добре провести час, відвідати захоплюючі екскурсії, підлікуватися та інше.

Затока
Це невелике селище, розташовується на відстані 40 км від Одеси. У Затоці величезні піщані пляжі. Морське дно ідеальне для купання маленьких дітей. Великою популярністю тут користується отелення Bless Villa, база відпочинку «Парус», «Хуторок», «Дача», «Факел», санаторій «Золоті піски». Гостиница в затоке с бассейном. Отель Grandmore Затока расположен рядом с центральной набережной курорта. Це ідеальні місця для заїзду на літній відпочинок. Ціни коливаються в районі 70 грн. за добу.

Кароліно-Бугаз
Цей мальовничий курорт розташовується в 60 км від Одеси. Вартість номерів починається від 80 і досягає до 200 грн. на добу. Тут добре розвинені екскурсії, водні розваги на водних мотоциклах, катамаранах та інше. Один з кращих готелів для заїзду Bless Village і Sea Zone.

Сергіївка
Це унікальний курорт, адже тут є лиман з цілющими грязями. Велика частина селища розташовується на материку. Саме в цій частині є велика кількість санаторій, готелів, кафе, ресторанів. На відміну від Затоки, в Сергіївці відпочинок в два рази дешевше. Наприклад, один з кращих парк-готель «Лиман», є ідеальним місцем для заїзду на літній відпочинок.

Добавить комментарий

Related Post

Видеонаблюдение через интернетВидеонаблюдение через интернет

Поки Ви зайняті своїми справами Ваш будинок веде безперервне ip відеоспостереження не тільки всередині приміщення, але і за периметром. Відеокамери мгновено реагують на рух об’єктів. І в тому випадку, коли

Конференц-залы в КиевеКонференц-залы в Киеве

Очень часто многие фирмы и предприятия сталкиваются с проблемой найти хороший конференц-зал, для проведения семинаров или обучающих тренингов. Важно что бы все было под рукой (Wifi, кондиционер, фотосъемка, видеосъемка, аудио