Граблі-ворушилки навісні

Граблі-ворушилки навісні використовують для збору кормів. Робоча маса повинна бути в сухому або підв’яленої стані. Граблі також призначені для ворошіння сграбленних валків. Хочу вам порадити найкращі граблі креслень за хорошою ціною.

Застосування цієї техніки знижує витрати електроенергії, економить робочий час. Використовуючи граблі ворушилки навісні фото, яких ви бачите, повністю автоматизують робочий процес, якісно виконуючи роботи на заданій швидкості.

Нас цікавлять граблі ворушилки навісні, їх характеристики, а також відгуки власників. Стаття допоможе дізнатися з якими тракторами можливо їх використання. Важливим є для вирішення питання покупки знання цін на території Росії. В кінці статті дані незалежні висновки.

грабли карусельные навісні на трактор і їх характеристики

Навісна конструкція випускається в двох варіантах:

Мотоблочний варіант.
Тракторний варіант.
У першому випадку граблі кріпляться і працюють в парі з адаптером. Ширина захоплення мотоблочних граблів 1200 мм; розміри конструкції Д / Ш / В = 1500/1450/1200 мм; Вага виробу не перевищує 40 кг. У другому варіанті — це трактор в парі, з який відбувається процес ворошіння, перевертання соломи. У конструкції, яка агрегує з тракторами, ширина захвату відрізняється в більшу сторону і становить 1800 мм. Якщо ви шукаєте жатки для уборки подсолнечника заходьте на сайт http://agrowiner.com.ua.

Це на 600 мм більше, що дає можливість обробки більшого ділянки. Габарити конструкції: довжина 1900 мм, ширина 1900 мм, висота 1200 мм. Маса конструкції в тракторному варіанті важче на 30 кг і становить 69 кг.

В обох випадках кількість згрібати конструкцій може варіюватися. Але мінімальне число робочого ворошільного інструменту для ефективної роботи не повинно бути менше 4 од. Як працюють граблі ворушилки навісні відео, дивіться в кінці публікації.

Граблі ворушилки навісні відгуки власників

Перш за все, це перехід від важкої ручної праці до існуючих механізованим процесам. Вивільнення людей для виконання інших завдань. Повна автоматизація процесу — ось головний козир навісних ворушилок.

Практично всі власники цього обладнання, призначеного для згрібання сухих і підв’ялених валків, кажуть про простоту і зручність конструкції.

Відзначають підвищення якості робіт, економію енерговитрат і часу. Важливо, кажуть вони, що роботи виконуються на високій швидкості без втрат.

Невибагливість і простота обслуговування, ще один заліковий бал на користь навісних ворушилок. Невеликий ремонт можна проводити в польових умовах.

Добавить комментарий

Related Post

Цифровая печать: что это такоеЦифровая печать: что это такое

Под данным термином понимается способ передачи оттиска через переменную форму на носитель. Действие это полностью компьютеризировано и выполняется автоматически. Цифровая фото печать применяется в основном в полиграфии, с ее помощью

Поддержка сайта стоимостьПоддержка сайта стоимость

Інтернет сайт це одна зі складових успішного ведення справ, а також імідж компанії. Тому вкрай необхідно, що б відвідувачі могли отримати найактуальнішу інформацію, при цьому витративши мінімум часу. Супровід сайту

Что нужно знать о наращивании волосЧто нужно знать о наращивании волос

Шикарные, густые волосы – это эталон женской привлекательности. Природа далеко не всех представительниц прекрасного пола наградила роскошной шевелюрой. Исправить ситуацию поможет процедура наращивания волос. Она не занимает много времени, является