Граблі-ворушилки навісні

Граблі-ворушилки навісні використовують для збору кормів. Робоча маса повинна бути в сухому або підв’яленої стані. Граблі також призначені для ворошіння сграбленних валків. Хочу вам порадити найкращі граблі креслень за хорошою ціною.

Застосування цієї техніки знижує витрати електроенергії, економить робочий час. Використовуючи граблі ворушилки навісні фото, яких ви бачите, повністю автоматизують робочий процес, якісно виконуючи роботи на заданій швидкості.

Нас цікавлять граблі ворушилки навісні, їх характеристики, а також відгуки власників. Стаття допоможе дізнатися з якими тракторами можливо їх використання. Важливим є для вирішення питання покупки знання цін на території Росії. В кінці статті дані незалежні висновки.

грабли карусельные навісні на трактор і їх характеристики

Навісна конструкція випускається в двох варіантах:

Мотоблочний варіант.
Тракторний варіант.
У першому випадку граблі кріпляться і працюють в парі з адаптером. Ширина захоплення мотоблочних граблів 1200 мм; розміри конструкції Д / Ш / В = 1500/1450/1200 мм; Вага виробу не перевищує 40 кг. У другому варіанті — це трактор в парі, з який відбувається процес ворошіння, перевертання соломи. У конструкції, яка агрегує з тракторами, ширина захвату відрізняється в більшу сторону і становить 1800 мм. Якщо ви шукаєте жатки для уборки подсолнечника заходьте на сайт http://agrowiner.com.ua.

Це на 600 мм більше, що дає можливість обробки більшого ділянки. Габарити конструкції: довжина 1900 мм, ширина 1900 мм, висота 1200 мм. Маса конструкції в тракторному варіанті важче на 30 кг і становить 69 кг.

В обох випадках кількість згрібати конструкцій може варіюватися. Але мінімальне число робочого ворошільного інструменту для ефективної роботи не повинно бути менше 4 од. Як працюють граблі ворушилки навісні відео, дивіться в кінці публікації.

Граблі ворушилки навісні відгуки власників

Перш за все, це перехід від важкої ручної праці до існуючих механізованим процесам. Вивільнення людей для виконання інших завдань. Повна автоматизація процесу — ось головний козир навісних ворушилок.

Практично всі власники цього обладнання, призначеного для згрібання сухих і підв’ялених валків, кажуть про простоту і зручність конструкції.

Відзначають підвищення якості робіт, економію енерговитрат і часу. Важливо, кажуть вони, що роботи виконуються на високій швидкості без втрат.

Невибагливість і простота обслуговування, ще один заліковий бал на користь навісних ворушилок. Невеликий ремонт можна проводити в польових умовах.

Добавить комментарий

Related Post

Особенности услуги доставки и развозки сотрудниковОсобенности услуги доставки и развозки сотрудников

Успешность работы любой компании напрямую зависит не только от профессионализма персонала, но и от того, как он настроен трудиться. Многие организации сегодня пользуются услугой развозки кадров, что положительно отображается на

ЕлектрокардіографЕлектрокардіограф

Електрокардіограф https://heaco.ua/catalog/electrocardiograph/ — головний функціональний помічник лікаря в діагностиці серцево-судинних захворювань. За допомогою цього апарату проводяться електрокардіографічні обстеження за стандартними методиками, встановленими і схваленим Міністерством охорони здоров’я України. Використовуючи електрокардіограф