Граблі-ворушилки навісні

Граблі-ворушилки навісні використовують для збору кормів. Робоча маса повинна бути в сухому або підв’яленої стані. Граблі також призначені для ворошіння сграбленних валків. Хочу вам порадити найкращі граблі креслень за хорошою ціною.

Застосування цієї техніки знижує витрати електроенергії, економить робочий час. Використовуючи граблі ворушилки навісні фото, яких ви бачите, повністю автоматизують робочий процес, якісно виконуючи роботи на заданій швидкості.

Нас цікавлять граблі ворушилки навісні, їх характеристики, а також відгуки власників. Стаття допоможе дізнатися з якими тракторами можливо їх використання. Важливим є для вирішення питання покупки знання цін на території Росії. В кінці статті дані незалежні висновки.

грабли карусельные навісні на трактор і їх характеристики

Навісна конструкція випускається в двох варіантах:

Мотоблочний варіант.
Тракторний варіант.
У першому випадку граблі кріпляться і працюють в парі з адаптером. Ширина захоплення мотоблочних граблів 1200 мм; розміри конструкції Д / Ш / В = 1500/1450/1200 мм; Вага виробу не перевищує 40 кг. У другому варіанті — це трактор в парі, з який відбувається процес ворошіння, перевертання соломи. У конструкції, яка агрегує з тракторами, ширина захвату відрізняється в більшу сторону і становить 1800 мм. Якщо ви шукаєте жатки для уборки подсолнечника заходьте на сайт http://agrowiner.com.ua.

Це на 600 мм більше, що дає можливість обробки більшого ділянки. Габарити конструкції: довжина 1900 мм, ширина 1900 мм, висота 1200 мм. Маса конструкції в тракторному варіанті важче на 30 кг і становить 69 кг.

В обох випадках кількість згрібати конструкцій може варіюватися. Але мінімальне число робочого ворошільного інструменту для ефективної роботи не повинно бути менше 4 од. Як працюють граблі ворушилки навісні відео, дивіться в кінці публікації.

Граблі ворушилки навісні відгуки власників

Перш за все, це перехід від важкої ручної праці до існуючих механізованим процесам. Вивільнення людей для виконання інших завдань. Повна автоматизація процесу — ось головний козир навісних ворушилок.

Практично всі власники цього обладнання, призначеного для згрібання сухих і підв’ялених валків, кажуть про простоту і зручність конструкції.

Відзначають підвищення якості робіт, економію енерговитрат і часу. Важливо, кажуть вони, що роботи виконуються на високій швидкості без втрат.

Невибагливість і простота обслуговування, ще один заліковий бал на користь навісних ворушилок. Невеликий ремонт можна проводити в польових умовах.

Добавить комментарий

Related Post

Что нужно знать об остеохондрозе

Остеохондроз является распространенным заболеванием, которым страдают многие люди старше 30 лет. Несмотря на это, первые симптомы данного недуга могут возникать в подростковом возрасте. Причин для развития остеохондроза очень много, среди

Патологические изменения сосудов: как правильно бороться?

Косметические дефекты на теле (особенно лице) – это проблемы, с которыми сталкиваются многие люди. «Голубые паутинки», «сосудистые звездочки» и расширенные вены – причины появления комплексов и неуверенности в себе. К

Стоматологічні установки

Сучасні стоматологічні установки дозволяють лікарю працювати комфортно і швидко, дозволяючи відчути весь спектр технічних переваг моделей. Вибір стоматологічної установки залежить від профілю виконуваних робіт і побажань доктора. Купить медицинское оборудование