Импланты Mis

Зубні імплантати — що це таке?

Зубні імпланти, імплантати, імплантанти — все це штучні конструкції, які замінюють відсутні зуби. Вони міцно фіксуються в кістковій тканині щелепи і служать надійною опорою для незнімних або знімних зубних протезів у вигляді одиночних коронок і мостів різної протяжності (як виглядають зубні імплантати можна подивитися на фото вище). Импланты Mis купить .Існує кілька видів зубних імплантатів, але найбільш затребуваними на сьогоднішній день є коренеподібні зубні імплантати, які заслужили схвальні відгуки як пацієнтів, так і провідних імплантологів усього світу. Ціни на зубні імплантати залежать від їх якості, особливостей системи установки, наявності спеціального покриття та інших факторів. Які імпланти краще — це тема для окремої статті.

Будова зубного імпланта

Корневідним імплантат, як уже було сказано вище, є найпоширенішим і затребуваним видом зубних імплантів. З чого складається зубний імплантат? Коренеподібні конструкції мають три частини: корінь, абатмент і коронку. Титановий стрижень замінює корінь втраченого зуба. Абатмент зовні являє собою штучний опудало під коронку зуб. Він служить сполучною ланкою між складовими частинами імпланта — стрижнем і протезом, а також є основою для останнього. Коренеподібні штучні коріння діляться на циліндричні і гвинтові. Останні більш затребувані в імплантології, так як мають нанесену на їх поверхню різьблення, яка сприяють більш міцному зрощенню титанового стрижня з щелепної кісткою. Зубні імпланти мають різні розміри — вони можуть бути короткими або довгими, товстими або тонкими. Як виглядає зубної імплант, дивіться на фото нижче.

Добавить комментарий

Related Post

Отцовство ДНКОтцовство ДНК

Встановлення батьківства Москва Ви знаходитесь на сайті експертної організації! За 2017 рік наша генетична лабораторія досліджувала понад 27 000 зразків ДНК! Представництво ТОВ «ЦМГЕ» в Москві-це наш ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ,