Колір дверей

Змінюються тенденції в світі моди, архітектури, змінюється дизайн автомобілів. Світ настільки прискорився, що ми не встигаємо стежити за новими віяннями. Щось схоже відбувається і світі міжкімнатних дверей.

Колір сандал, хороша альтернатива
Раніше все було просто і зрозуміло: в моді популярними спочатку були деревні кольору, потім стали користуватися попитом кольору венге і біленого дуба. Зараз ситуація трохи змінилася і споживач питає не просто двері чорного або білого кольорів, а сірі або димчасті відтінки. Нова пропозиція на ринку дверей — колір сандал. Основа — шпон файн-лайн.  Замовити изготовления нестандартных размеров скрытых дверей можна замовити на сайті http://torn.ua.

Шпон, виготовлений в заводських умовах і зрощений по ширині. За рахунок цього виходить дрібна і красива структура «в смужку». Багато покупців вибирають світлі інтер’єри. Багато підбирають деталі інтер’єру в світлих тонах. Багато підбирають міжкімнатні двері під світлий ламінована підлога в кольорі ясен або вибілений дуб. З міжкімнатними дверима в кольорі сандал ви без праці вирішите всі ваші питання з вибором відповідного під ваш інтер’єр кольору.

Який вибрати лиштва при кольорі сандалу
Особливо при виборі шпону сандал я рекомендую використовувати телескопічний погонаж. При виборі лиштви з крилом вам або вашим майстрам не доведеться прибивати лиштва цвяхами до дверної коробки. Даний тип лиштви має гребінь або спеціальний шип, який вставляється в паз дверної коробки і кріпиться там, на клей або «рідкі цвяхи». Завдяки цьому, двері будуть радувати вас не тільки вишуканістю кольору і стильною моделлю, але і акуратністю монтажу і відсутністю блискучих стирчать капелюшків від цвяхів.

Двері, які можуть бути виготовлені в кольорі шпону «Сандал», це Стандарт, Берлін-сіті, Серія Мюнхен, Глазго, Мілано.

Плюси цих моделей
Доступні ціни, які стали ще більш привабливі, тому що подорожчання через зростання курсу долара їх практично не зачепило.
Виготовлення нестандартних розмірів.
Можливість замовити в такій же обробці плінтус із суттєвою знижкою.
Завод виробляє телескопічний погонаж (з’єднання лиштви, дверної коробки і додаткової планки в «шип-паз»).
Гарантоване заводом і гарантією якість виробів.
Широкий вибір моделей, можливість вибору візерунка на склі.
Виберіть двері вашої мрії!

Добавить комментарий

Related Post

Страждаєте гемороєм?Страждаєте гемороєм?

Діскомфортні Відчуття у людей, Які страждають гемороєм, проявляються кілька разів в течение дня http://helpo-hemor.com.ua/uk. Свербіж, Біль, кровотечі во время віпорожнення кишківник, віпадання гемороїдальніх вузлів, болі в анальній зоне при ходьбі

Медицинское оборудованиеМедицинское оборудование

Наші співробітники нададуть кваліфіковану консультацію щодо вибору якісного медичного обладнання за доступними цінами. Компанія NIKATOR здійснює доставку по всій території України і за її межами. Ми пропонуємо купить медицинское оборудование.

Врожденная паховая грыжа и ее клиникаВрожденная паховая грыжа и ее клиника

В норме у мальчиков в период внутриутробного развития яички сначала находятся в брюшной полости. С течением времени они опускаются все ниже и ниже, затягивая за собой париетальный листок брюшины и