Колір дверей

Змінюються тенденції в світі моди, архітектури, змінюється дизайн автомобілів. Світ настільки прискорився, що ми не встигаємо стежити за новими віяннями. Щось схоже відбувається і світі міжкімнатних дверей.

Колір сандал, хороша альтернатива
Раніше все було просто і зрозуміло: в моді популярними спочатку були деревні кольору, потім стали користуватися попитом кольору венге і біленого дуба. Зараз ситуація трохи змінилася і споживач питає не просто двері чорного або білого кольорів, а сірі або димчасті відтінки. Нова пропозиція на ринку дверей — колір сандал. Основа — шпон файн-лайн.  Замовити изготовления нестандартных размеров скрытых дверей можна замовити на сайті http://torn.ua.

Шпон, виготовлений в заводських умовах і зрощений по ширині. За рахунок цього виходить дрібна і красива структура «в смужку». Багато покупців вибирають світлі інтер’єри. Багато підбирають деталі інтер’єру в світлих тонах. Багато підбирають міжкімнатні двері під світлий ламінована підлога в кольорі ясен або вибілений дуб. З міжкімнатними дверима в кольорі сандал ви без праці вирішите всі ваші питання з вибором відповідного під ваш інтер’єр кольору.

Який вибрати лиштва при кольорі сандалу
Особливо при виборі шпону сандал я рекомендую використовувати телескопічний погонаж. При виборі лиштви з крилом вам або вашим майстрам не доведеться прибивати лиштва цвяхами до дверної коробки. Даний тип лиштви має гребінь або спеціальний шип, який вставляється в паз дверної коробки і кріпиться там, на клей або «рідкі цвяхи». Завдяки цьому, двері будуть радувати вас не тільки вишуканістю кольору і стильною моделлю, але і акуратністю монтажу і відсутністю блискучих стирчать капелюшків від цвяхів.

Двері, які можуть бути виготовлені в кольорі шпону «Сандал», це Стандарт, Берлін-сіті, Серія Мюнхен, Глазго, Мілано.

Плюси цих моделей
Доступні ціни, які стали ще більш привабливі, тому що подорожчання через зростання курсу долара їх практично не зачепило.
Виготовлення нестандартних розмірів.
Можливість замовити в такій же обробці плінтус із суттєвою знижкою.
Завод виробляє телескопічний погонаж (з’єднання лиштви, дверної коробки і додаткової планки в «шип-паз»).
Гарантоване заводом і гарантією якість виробів.
Широкий вибір моделей, можливість вибору візерунка на склі.
Виберіть двері вашої мрії!

Добавить комментарий

Related Post

КІР У ДІТЕЙ: СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯКІР У ДІТЕЙ: СИМПТОМИ І ЛІКУВАННЯ

Кір — це інфекційне захворювання, у якого дуже сильна ймовірність зараження. Якщо людина ніколи не хворів на кір, при контакті з хворим існує практично 100-відсоткова можливість заразитися. Але найчастіше відбувається

Что сегодня предлагает реабилитационный центр для наркоманов?Что сегодня предлагает реабилитационный центр для наркоманов?

В настоящее время зависимых людей на земле очень много. Однако мало кто знает, что современные специалисты предлагают лечение, эффект от которого зависит от желания больного. Оно состоит из двух этапов

Кружка как сувенир на долгую памятьКружка как сувенир на долгую память

«Что подарить?» — этот вопрос волнует практически каждого человека как минимум пять раз в году. Будь то Новый год, день рождения, 8 Марта, различные профессиональные и другие праздники, всегда хочется,