Купить повышающий насос для воды

Один з головних показників системи водопостачання — тиск води у водопроводі, від нього залежить натиск поточної з крана води. купить повышающий насос для воды в донецке. При низькому тиску вода надходить тонкою цівкою, а водонагрівачі, газові колонки, пральні і посудомийні машини працюють неефективно, або взагалі дають збій. Щоб впоратися з цією проблемою необхідний насос для підвищення тиску води.

Низький тиск в трубопроводі — нерідке явище на дачах і в заміських будинках, які розташовані в селищах з централізованою системою водопостачання. Особливо актуальна ця проблема для літнього сезону, коли багато міські жителі перебираються на дачі всією сім’єю. До того ж настає час поливу посадок на ділянках. У деяких випадках тиск в трубопроводі падає і в міських квартирах, наприклад, від цього явища страждають власники верхніх поверхів в багатоповерхівках. Підвищити тиск води можна за допомогою спеціального насоса, який ще називають підвищує насос.

Оптимальний тиск в системі водопостачання

Перш ніж підбирати підвищує насос (він же повисітельний насос), необхідно з’ясувати, чи не є низький тиск в системі водопостачання — результатом засмічення трубопроводу. Через тривалу експлуатацію, неправильно змонтованого трубопроводу або води поганої якості, всередині системи можуть виникнути відкладення солей або іржі. У цьому випадку проблема вирішується за допомогою прочищення труб.

За ГОСТом тиск в централізованому водопроводі має становити 4 атмосфери. В якості одиниці вимірювання тиску використовують бари або атмосфери. Різниця між ними невелика 1 бар = 1,0197 атмосфер, тому значення можна умовно прирівняти. Зазвичай реальна величина в міських квартирах знаходиться в діапазоні 2,5-7,5 атмосфер. Більш високий тиск (вище 7 атмосфер) може зруйнувати чутливу сантехніку, з’єднання і вентилі. Нижній поріг — близько 2 атмосфер, при цьому вода надходить з крана з задовільним напором, такого тиску достатньо для роботи водонагрівальної техніки або пральної машини. Правда, окремі пристрої розраховані на більш високі показники: наприклад, для використання джакузі знадобиться 4 атмосфери.

Добавить комментарий

Related Post

ЕндоскопиЕндоскопи

Ендоскопи використовуються в багатьох цілях, від медичних до технічних потреб. У нас Ви можете купити технічні ендоскопи, які, як правило, використовуються для ремонту автомобілів, сантехніки або просто для дослідження важкодоступних

Очисти организм от паразитовОчисти организм от паразитов

В организме каждого человека живут паразиты, которые время от времени портят нам жизнь и вызывают болезни. Чтобы быть здоровым, нужно постоянно делать профилактику. Для этого лучше всего подойдут народные средства