Лабораторний стіл

Мебель медицинская використовується для проведення лабораторних тестів, розміщення лабораторного обладнання, документів, витратних матеріалів. Розташовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних, лікувальних установах, вищих навчальних закладах. Лабораторний стіл СЛ особливий вид столів. Такий стіл не знайти в звичайному меблевому магазині, а можна купити у компанії «Никатор» по самій вигідною ціною. Стільниця таких столів неймовірно міцна, столи стійкі, виконані з цільного металевого профілю. Поверхня легко очищається і дезінфікується. Купити лабораторний стіл в Україні і в Києві можна, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Ціна на лабораторний стіл залежить від складності конструкції, матеріалу з якого виготовлений стіл, обраного Вами кольору, наявність мийки, наявність електричної панелі.

Столи лабораторні медичні вибирати досить непросто. Слід звертати увагу на робочу поверхню, наявність додаткових відсіків для документів, якість виготовлення. Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам у виборі.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *