Лабораторний стіл

Мебель медицинская використовується для проведення лабораторних тестів, розміщення лабораторного обладнання, документів, витратних матеріалів. Розташовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних, лікувальних установах, вищих навчальних закладах. Лабораторний стіл СЛ особливий вид столів. Такий стіл не знайти в звичайному меблевому магазині, а можна купити у компанії «Никатор» по самій вигідною ціною. Стільниця таких столів неймовірно міцна, столи стійкі, виконані з цільного металевого профілю. Поверхня легко очищається і дезінфікується. Купити лабораторний стіл в Україні і в Києві можна, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.

Ціна на лабораторний стіл залежить від складності конструкції, матеріалу з якого виготовлений стіл, обраного Вами кольору, наявність мийки, наявність електричної панелі.

Столи лабораторні медичні вибирати досить непросто. Слід звертати увагу на робочу поверхню, наявність додаткових відсіків для документів, якість виготовлення. Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам у виборі.

Добавить комментарий

Related Post

СедафитонСедафитон

Седафітон используют для достижения легкой седации и легкого сна. Вызывает расслабление, улучшает работу мозга, снимает напряжение и расслабляет нервную систему. Компоненты средства легко снимают спазм, стимулируют кровообращение. Показание Показание Применяют

ЕндоскопиЕндоскопи

Ендоскопи використовуються в багатьох цілях, від медичних до технічних потреб. У нас Ви можете купити технічні ендоскопи, які, як правило, використовуються для ремонту автомобілів, сантехніки або просто для дослідження важкодоступних