Лікування куперозу

Купероз - розширені судини шкіри. Вони можуть бути видні на будь-якій частині особи, але найчастіше з'являються на крилах носа і в середній частині щік. Однак судини можуть проступити і на інших частинах тіла.

Судини стають видимими через генетичної схильності, вагітності, пологів, прийому гормональних препаратів, сонячних опіків або старіння шкіри.

По суті купероз не є захворюванням, це всього лише косметичний дефект. Проте він доставляє безліч незручностей людям, які стежать за своєю зовнішністю.

Лікування купероза http://doctor-liliana.com.ua/procedury/elos-lechenie-kuperoza лазером не викликає дискомфорту. Під час процедури пацієнт нічого не відчуває.

Червоні кров'яні клітини крові поглинають світлове випромінювання лазера і руйнуються. Під дією зовнішнього тиску судини згуртовуються і стають непомітні на шкірі. Лазер впливає тільки на заздалегідь певну ділянку шкіри і не пошкоджує здорові тканини. Після процедури на шкірі не залишається ран або слідів.

Варто відзначити, що іноді одного сеансу недостатньо, і може знадобитися друге або третє відвідування. Між процедурами повинно пройти не менше місяця. У 99% випадків після третього сеансу лазер видаляє всі видимі судини.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *