Лікування наркоманії

Виходячи зі складності захворювання, а також беручи до уваги, що це психологічна проблема, лікування дуже довгий і здійснюється в кілька етапів. І успіх терапії залежить не від ціни або сучасних ліків, а від бажання самого хворого людини переглянути своє життя і позбавитися від наркозалежності. Излечение от наркомании на сайті http://www.rehabcenter.org.ua, ви знайдете усі подробиці!

Найчастіше весь період лікування пацієнт знаходиться в клініці, так як вдома складно забезпечити повну відмову від наркотиків. Виникає стан після відміни препаратів дуже важке і краще знімається саме в лікарні, завдяки особливим препаратів. Поетапно лікар призначає певні ліки, які допомагають знімати абстинентні симптоми. Залежно від стану «ломки» використовують різні анальгетики в поєднанні зі снодійними засобами, наприклад, фенобарбітал або имовал.

Далі, підключають використання протисудомних препаратів, виражену тривожність регулюють транквілізаторами, а підвищене збудження знімається тизерцином і этаперазином. Варто пам'ятати і про загальний стан організму і психоемоційному тлі пацієнта. Крім цього інтенсивно проводяться курси психотерапії, так як з даною проблемою людина не може впоратися самостійно. Допомогу також необхідна і членам сім'ї. Адже навіть після виписки з клініки наркоманія залишається назавжди небезпекою почати минуле життя наново.Реабілітаційні заходи після всього курсу лікування грають не останню роль в житті людини приймав наркотики. Робота з психотерапевтом триває, і підключаються вже соціальні структури, які ведуть спостереження за життя самим пацієнтом, так і з його оточенням. Як правило, короткострокові програми, розраховані на 2 місяці, успішні тільки в тому випадку, якщо пацієнт відповідально підходить до подальшого прийняття ліків без контролю лікаря.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *