Магніти польського виробника

Що свідчить про якість магнітів і польському виробництві?

Наша компанія більше 3 років співпрацює з польським постачальником, який здійснює закупівлю товару на заводі з виробництва неодімових магнітів в Польщі. Кожен магніт має заводську голограму і унікальну упаковку, що істотно відрізняються від тих, які пропонують китайські виробники.

6.Який термін служби мають запропоновані Вами магніти?

За вказаними виробником характеристикам неодимові магніти втрачають не більше 1% намагніченості в рік, що свідчить про їх високої стабільності.

7.Чем відрізняються магніти Польщі від магнітів російського, китайського, латвійського виробництва?

Відповідь очевидна. Вироби з Польщі славляться своєю якістю, вони більш потужні і міцні, а, отже, довговічні. Якщо скласти рейтинг країн, з огляду на якість пропонованих магнітів, то провідні позиції займає Польща, далі йдуть Росія і Латвія і останнє місце належить Китаю.

8.Что робити, якщо Ви помилково вистелете мені магніт, який не був замовлений?

Перед відправкою ми ретельно звіряємо замовлення з залишеної Вами заявкою. Крім того, при отриманні посилки ви завжди можете розкрити її і вимірювати діаметр та товщину магніту.

Про схему Замовлення-Доставка-Оплата

9.Какое графік роботи? Яким чином я можу отримати свій магніт?

Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00 і будемо раді по телефону (063) 8094376 відповісти на всі Ваші питання і допомогти визначитися з вибором. Ви також можете залишити он-лайн заявку або замовити зворотний дзвінок в будь-який зручний час, і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з Вами для уточнення замовлення і надання інформації. Доставка здійснюється на відділення «Нової пошти» по всій території України. Польские неодимовые магниты. Интернет магазин Poland-Magnit.com предлагает Польские Неодимовые магниты можна купити на сайті http://poland-magnit.com.

10.Як чином краще оплатити замовлення: 100% передоплата або оплата при отриманні? Якщо буду виконувати 100% передоплату, то які у мене гарантії, що товар буде відправлений?

Не залежно від обраного Вами способу оплати, оформлене замовлення буде відправлений. Але вибираючи оплату на карту Приват Банку, Ви оплачуєте лише послуги доставки — 20 грн., Віддаючи перевагу оплаті при отриманні, додаткові витрати становитимуть 35-45 грн. (Доставка і переказ грошей нашої компанії). Що вибрати, вирішувати тільки Вам.

11. Які поштовою службою здійснюється доставка? Як я дізнаюся, що посилка доставлена?

Доставка здійснюється Новою поштою протягом 1-2 днів після оформлення замовлення. Коли товар відправлений, Ви отримаєте повідомлення на мобільний з номером накладної і датою надходження. Як тільки посилка виявиться на поштовому відділенні, знову надійде смс-повідомлення. Щоб забрати посилку (тільки особисто), досить мати паспорт або водійське посвідчення, назвати номер ТТН і зробити оплату.

12.Может чи пристане магніт до чого-небудь під час транспортування.

Надійна упаковка і дотримання всіх вимог і правил безпеки будуть перешкоджати цьому.

13.Можно чи обміняти / повернути товар?

Обмін / повернення товару здійснюється протягом двох тижнів після оформлення замовлення. З більш докладною інструкцією по поверненню / обміну можна ознайомитися, прочитавши брошуру, яка додається до магніту.

Добавить комментарий

Related Post

Импланты купитьИмпланты купить

Компанія РАМ I займається розробкою і розповсюдженням системи імплантатів H-Dent, вироблені в Ізраїлі, як найбільш пристосованих до вітчизняних умов, відповідаючи світовим стандартам і володіючи всіма перевагами титанових імплантатів. Їх невисока

Аденома гипофизаАденома гипофиза

Аденоми гіпофіза посідають третє місце серед усіх пухлин ЦНС і за даними різних авторів складають від 7 до 18% всіх внутрішньочерепних новоутворень [1,2,5,6,8,10,13,15,17]. Найчастіше Аденоми гіпофіза виявляються в найбільш працездатному