Підготовка до IELTS

Як і у випадку з більшістю сертифікованих тестів, запорукою і необхідною умовою успішного складання IELTS test є досконале знання структури іспиту і розуміння його особливостей. Щоб отримати високий бал, потрібна серйозна підготовка з урахуванням формату, специфіки завдань, а також рівня складності. На курсах Universal Test ви навчитеся швидко і правильно відповідати на каверзні запитання іспиту. Наші викладачі розберуть разом з вами всі типи завдань, які можуть попастися вам під час іспиту. Пройшовши підготовку в нашому центрі, ви назавжди засвоїте алгоритм проходження тесту і придбаєте всі необхідні навички для його успішної здачі.

За популярністю тест IELTS не поступається TOEFL. Він оцінює не тільки рівень знань англійської мови, а й уміння вільно їх використовувати. Щоб успішно скласти іспит IELTS, важливо знати його структуру і розуміти специфіку. Тому тільки підготовка з викладачем гарантує вам успіх. Під час подготовка к IELTS в Києві в компанії Universal Test ви ознайомитеся і навчитеся справлятися з усіма типами завдань, які можуть попастися на самому іспиті.

Для того, щоб зрозуміти, що з себе представляє іспит IELTS, в першу чергу необхідно пройти пробне тестування, яке дозволить визначити ваші слабкі сторони і дозволить нашим фахівцям розробити індивідуальну програму вашого навчання. Після його виконання кваліфікований викладач допоможе вам розібратися зі структурою іспиту, розповість про всі його «підводні камені» і допоможе вам розробити стратегію і тактику здачі тесту. На курсах підготовки до IELTS в Києві ви отримаєте всю необхідну інформацію про кожного з модулів тесту, навчитеся швидко і грамотно писати есе, лаконічно і стилістично вивірене висловлювати свої думки англійською мовою.

Добавить комментарий

Related Post

Цветочный РайЦветочный Рай

Совсем недавно находился со своей супругой в Харькове, пока она была занята своими вопросами, а я своими, захотелось сделать ей приятно и подарить цветы. Нашол очень хороший сервис, все быстро

Cotopaxi найден в Бермудах спустя 90 летCotopaxi найден в Бермудах спустя 90 лет

В Бермудском треугольнике нашли корабль который исчез более 90 лет назад. 18 мая охрана Кубы сообщила что обнаружено судно без экипажа, предполагая что этот корабль является «Cotopaxi». Cotopaxi легендарный корабль