Пластиковая террасная доска

Індустріальний паркет (по-іншому промисловий або мозаїчний) стає сьогодні все більш і більш популярним. Свою назву це підлогове покриття отримало внаслідок свого початкового призначення — для приміщень з інтенсивним навантаженням і посиленою експлуатацією: виробничих, громадських і спортивних. Чим же індустріальний паркет відрізняється від штучного, і які його переваги?

Сучасний індустріальний паркет — це «добре забуте старе». Це підлогове покриття з’явилося в 50-х рр минулого століття в Німеччині. У той час війна увігнала в глибоку кризу багато країн Європи, тому німецькі інженери придумали покриття, яке проводилося з дерев’яних відходів.  З них випилювалися маленькі ламелі, що формують щити паркету. Таке покриття виходило досить дешевим, і при цьому екологічним.

Сьогодні індустріальний паркет являє собою прямокутні плашки правильної форми, і ці плашки, на відміну від штучного паркету, не оснащені з’єднувальними елементами — пазом і гребенем. Рівні паркетні клепки невеликого розміру укладаються на ребро, в зв’язку з чим володіють великою жорсткістю і стійкістю до ударів і стирання.

Планки склеюються в маленькі блоки, які укладаються на клей впритул один до одного на фанеру або стяжку. Це істотно полегшує процес. А маленький розмір планок гарантує, що вони не відірвуться від заснування.

Укладати індустріальний паркет можна як у формі класичної «доріжки», так і «ялинкою», «палубою», «квадратом» та ін. Можна також укладати плазом або на ребро — це дозволяє створити на підлозі оригінальний візерунок.

Добавить комментарий

Related Post

Гостиница в затоке с бассейном. Отель Grandmore Затока расположен рядом с центральной набережной курортаГостиница в затоке с бассейном. Отель Grandmore Затока расположен рядом с центральной набережной курорта

У літню пору року море вабить до себе тисячі туристів. В Україні багато зупиняють свій вибір на Одеській і Миколаївській області. Саме тут можна знайти чимало чудових місць для сімейного

Цифровая печать: что это такоеЦифровая печать: что это такое

Под данным термином понимается способ передачи оттиска через переменную форму на носитель. Действие это полностью компьютеризировано и выполняется автоматически. Цифровая фото печать применяется в основном в полиграфии, с ее помощью