Пластиковая террасная доска

Індустріальний паркет (по-іншому промисловий або мозаїчний) стає сьогодні все більш і більш популярним. Свою назву це підлогове покриття отримало внаслідок свого початкового призначення — для приміщень з інтенсивним навантаженням і посиленою експлуатацією: виробничих, громадських і спортивних. Чим же індустріальний паркет відрізняється від штучного, і які його переваги?

Сучасний індустріальний паркет — це «добре забуте старе». Це підлогове покриття з’явилося в 50-х рр минулого століття в Німеччині. У той час війна увігнала в глибоку кризу багато країн Європи, тому німецькі інженери придумали покриття, яке проводилося з дерев’яних відходів.  З них випилювалися маленькі ламелі, що формують щити паркету. Таке покриття виходило досить дешевим, і при цьому екологічним.

Сьогодні індустріальний паркет являє собою прямокутні плашки правильної форми, і ці плашки, на відміну від штучного паркету, не оснащені з’єднувальними елементами — пазом і гребенем. Рівні паркетні клепки невеликого розміру укладаються на ребро, в зв’язку з чим володіють великою жорсткістю і стійкістю до ударів і стирання.

Планки склеюються в маленькі блоки, які укладаються на клей впритул один до одного на фанеру або стяжку. Це істотно полегшує процес. А маленький розмір планок гарантує, що вони не відірвуться від заснування.

Укладати індустріальний паркет можна як у формі класичної «доріжки», так і «ялинкою», «палубою», «квадратом» та ін. Можна також укладати плазом або на ребро — це дозволяє створити на підлозі оригінальний візерунок.

Добавить комментарий

Related Post

7 самых интересных теорий, объясняющих загадку Бермудского треугольника7 самых интересных теорий, объясняющих загадку Бермудского треугольника

За последние 150 лет в районе Бермудского треугольника зафиксировано исчезновение более 70 судов и 20 самолетов, то есть приблизительно около тысячи человек. С годами различных теорий, объясняющих таинственные исчезновения в

Что лучше – бесплатная медицина или частный медицинский сервис?Что лучше – бесплатная медицина или частный медицинский сервис?

Еще несколько лет тому назад частные клиники были доступны только обеспеченным людям, а многие попросту боялись доверять свое здоровье специалистам подобных учреждений. Сегодня же ситуация изменилась, ведь обратившись в медицинский