Пластиковая террасная доска

Індустріальний паркет (по-іншому промисловий або мозаїчний) стає сьогодні все більш і більш популярним. Свою назву це підлогове покриття отримало внаслідок свого початкового призначення — для приміщень з інтенсивним навантаженням і посиленою експлуатацією: виробничих, громадських і спортивних. Чим же індустріальний паркет відрізняється від штучного, і які його переваги?

Сучасний індустріальний паркет — це «добре забуте старе». Це підлогове покриття з’явилося в 50-х рр минулого століття в Німеччині. У той час війна увігнала в глибоку кризу багато країн Європи, тому німецькі інженери придумали покриття, яке проводилося з дерев’яних відходів.  З них випилювалися маленькі ламелі, що формують щити паркету. Таке покриття виходило досить дешевим, і при цьому екологічним.

Сьогодні індустріальний паркет являє собою прямокутні плашки правильної форми, і ці плашки, на відміну від штучного паркету, не оснащені з’єднувальними елементами — пазом і гребенем. Рівні паркетні клепки невеликого розміру укладаються на ребро, в зв’язку з чим володіють великою жорсткістю і стійкістю до ударів і стирання.

Планки склеюються в маленькі блоки, які укладаються на клей впритул один до одного на фанеру або стяжку. Це істотно полегшує процес. А маленький розмір планок гарантує, що вони не відірвуться від заснування.

Укладати індустріальний паркет можна як у формі класичної «доріжки», так і «ялинкою», «палубою», «квадратом» та ін. Можна також укладати плазом або на ребро — це дозволяє створити на підлозі оригінальний візерунок.

Добавить комментарий

Related Post

Колір дверей

Змінюються тенденції в світі моди, архітектури, змінюється дизайн автомобілів. Світ настільки прискорився, що ми не встигаємо стежити за новими віяннями. Щось схоже відбувається і світі міжкімнатних дверей. Колір сандал, хороша

Болгарка

Болгарка — електромеханічний інструмент, застосовуваний для шліфування, різання і чищення деталей, різання каменів і металевих сплавів. Інструмент незамінний на будівельних майданчиках, в металообробці. Випускають болгарки професійніше і побутові. Розрізняються професійний

SMART-OPT — модели гироскутеров на любой вкус

Современные транспортные средства индивидуального типа, такие как гироскутеры, активно набирают популярность на отечественном рынке. Иметь такое устройство не только удобно для пользования, но и выгодно для развития своего бизнеса. Поэтому