Поддержка сайта стоимость

Інтернет сайт це одна зі складових успішного ведення справ, а також імідж компанії. Тому вкрай необхідно, що б відвідувачі могли отримати найактуальнішу інформацію, при цьому витративши мінімум часу.

Супровід сайту дозволяє зберігати його актуальність, оновлюючи інформацію і модернізуючи функції.
поддержка сайта стоимость Здійснюючи якісний супровід, ми забезпечуємо працездатність і оперативне оновлення сайту.

Підтримка сайту — це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення актуальності інформації, бездоганної роботи і вдосконалення ресурсу.

Види супроводу сайту:
— інформаційний супровід сайту (оновлення інформації на сайті)
— технічний супровід сайту (підтримка працездатності сайту)

Інформаційна підтримка сайту

Інформаційний супровід, підтримка сайту — основна складова успіху ресурсу, так як користувач звертається на сайт, як правило, за інформацією.

Своєчасне оновлення сайту — текстового наповнення, зображень і банерів — дозволяє відвідувачам завжди бути в курсі останніх змін, що відбуваються в компанії, стежити за новими пропозиціями, акціями та новинами.

Крім цього, супровід сайту безпосередньо пов’язано з його просуванням. Наповнення ресурсу текстами, оптимізованими під пошукові запити, забезпечує його гарну відвідуваність.

Технічна підтримка

Наша основна мета — повністю звільнити вас від будь-яких проблем з організації роботи вашого веб-сайту. Ви отримуєте сайт, який завжди працює, а решта — вже наша турбота.

— Техпідтримка сайту — це не просто хостинг, це — набагато більше!

Всі технічні роботи по публікації проекту в мережі Інтернет, налаштування і продовженню хостингу і доменного імені, обслуговування та налаштування електронної пошти — ми беремо на себе, повністю забезпечуючи працездатність вашого сайту.

Добавить комментарий

Related Post