Профессиональная Итальянская косметика для волос Napura

NAPURA – італійська професійна, натуральна, лікувальна, трихологическая космецевтика для волосся і шкіри волосистої частини голови класу люкс. Профессиональная Итальянская косметика для волос Napura.
Італійська компанія NAPURA була заснована топ-стилістом Лоренцо Фиорини і доктором медицини Іво Донатти в 2000 році в італійському місті Болонья. Основний напрямок компанії — виробництво і дистрибуція інноваційних професійних засобів NAPURA на ефірних маслах для відновлюючого безаммиачного фарбування волосся’ для попередження і активного вирішення проблем волосся і шкіри голови’ трихологического догляду за волоссям та шкірою голови’ засобів для професійного екологічного стайлінгу волосся.
Гамма засобів NAPURA дозволяє підібрати косметичний догляд для всіх типів волосся і вилікувати будь-яку проблему, тому що в основі кожного засобу NAPURA унікальний запатентований комплекс:

Косметика NAPURA для жирного волосся – з особливим комплексом ефірних масел, нормалізують роботу сальних і потових залоз шкіри голови.

Косметика NAPURA для сухих і ламких волосся – містить суперувлажняющий комплекс, в його складі листя «Камелії китайської» (найсильніший антиоксидант), олія насіння соняшника і palmitate (PH-вирівнювач).

Косметика NAPURA для фарбованого волосся – скорочує процеси окислення, закріплює барвний пігмент, забезпечуючи волоссю м’якість і блиск.

Добавить комментарий

Related Post

Извержение Вулкана ВильяррикаИзвержение Вулкана Вильяррика

В мае 2015 года, было извержение вулкана в Южной Америке (Чили). Активность вулкана Вильяррика трудно предсказать, это всегда неожиданно. Высота самого вулкана 2847 м., извержения вулкана Вильяррика начали фиксироваться еще

ТахеометрТахеометр

Тахеометр (от др.-греч. ταχύς, род. пад. ταχέος — «быстрый») — геодезический инструмент для измерения расстояний, горизонтальных и вертикальных углов. Относится к классу неповторительных теодолитов, используется для определения координат и высот

Что лучше – бесплатная медицина или частный медицинский сервис?Что лучше – бесплатная медицина или частный медицинский сервис?

Еще несколько лет тому назад частные клиники были доступны только обеспеченным людям, а многие попросту боялись доверять свое здоровье специалистам подобных учреждений. Сегодня же ситуация изменилась, ведь обратившись в медицинский