Профессиональная Итальянская косметика для волос Napura

NAPURA – італійська професійна, натуральна, лікувальна, трихологическая космецевтика для волосся і шкіри волосистої частини голови класу люкс. Профессиональная Итальянская косметика для волос Napura.
Італійська компанія NAPURA була заснована топ-стилістом Лоренцо Фиорини і доктором медицини Іво Донатти в 2000 році в італійському місті Болонья. Основний напрямок компанії — виробництво і дистрибуція інноваційних професійних засобів NAPURA на ефірних маслах для відновлюючого безаммиачного фарбування волосся’ для попередження і активного вирішення проблем волосся і шкіри голови’ трихологического догляду за волоссям та шкірою голови’ засобів для професійного екологічного стайлінгу волосся.
Гамма засобів NAPURA дозволяє підібрати косметичний догляд для всіх типів волосся і вилікувати будь-яку проблему, тому що в основі кожного засобу NAPURA унікальний запатентований комплекс:

Косметика NAPURA для жирного волосся – з особливим комплексом ефірних масел, нормалізують роботу сальних і потових залоз шкіри голови.

Косметика NAPURA для сухих і ламких волосся – містить суперувлажняющий комплекс, в його складі листя «Камелії китайської» (найсильніший антиоксидант), олія насіння соняшника і palmitate (PH-вирівнювач).

Косметика NAPURA для фарбованого волосся – скорочує процеси окислення, закріплює барвний пігмент, забезпечуючи волоссю м’якість і блиск.

Добавить комментарий

Related Post

БактоблісБактобліс

Важливо розуміти, що ЛОР-органів не є стерильними, тобто в нормі ніс, глотка і зовнішнє вухо населені мікроорганізмами, які в умовах збереження імунної резистентності не тільки не приносять шкоди, а й,

Куры редкой вьетнамской породы Донг ТаоКуры редкой вьетнамской породы Донг Тао

Куры редкой вьетнамской породы Донг Тао . Эта невероятно редкая порода, когда-то была специально выведенная для королевской семьи и мандаринов. Мясо этих кур породы Донг Тао подают в дорогих ресторанах,