Рецепт приготування гриба Веселка

Почнемо з того, що Веселка їстівна в сирому вигляді. Природно, вживати в їжу варто ще не розкрилися яйця. У них немає того самого запаху, який виділяє пророслу гриб для залучення комах. Ніяких премудростей в споживанні сирої веселки немає. Акуратно знімаємо верхню шкірку і можна їсти. На смак він ніякої, тому можна підсолити для більшої їстівності. Або порізати на дольки та вжити зі сметаною. Термічно обробляти (смажити) не варто — абсолютно марна блюдо отримаєте. До речі, європейці його за делікатес вважають. У сирому вигляді, звичайно. Лечебные свойства гриба веселка на сайті http://veselka-grib.com/.

Але не всім доступна можливість вживання сирого гриба, бо зберігається він абсолютно нетривалий час. Заморожувати його настійно не рекомендується — та ж термічна обробка виходить. Втрачає корисні властивості. Тому існує кілька рецептів збереження всієї цієї корисності, ну або максимально можливої її частини. це:
— спиртова настоянка;
— порошок сушеного гриба;
— земляне масло;
— сік гриба Веселка.

По кожному із способів постараємося підготувати окремі статті, ну а тут опишемо коротенько.

Спиртова настоянка. Для неї підходять як яйця, так і свежепроросшего гриби. Вони очищаються від землі, листя, голок та іншого, ріжуться на 2-4 частини і заливаються спиртовим розчином 35-38 градусів. Ємність поміщають в темний льох на півтора-два місяці. Вона набуває глибокий коньячний колір. Зберігати можна в кімнатних умовах, але в темному місці. Власне настойку приймають внутрішньо, а м’якоть грибну в якості примочок зовнішньо.

Сушений гриб. Не забуваємо про результати термічної обробки гриба! Сушку необхідно здійснювати при температурі 30-40 градусів. Щоб при такій температурі гриб встиг висохнути, а не зіпсуватися — доводиться користуватися спеціальними сушками. Які і температуру контролюють і рясний потік теплого повітря створюють. При сушінні гриба просто на сонце навряд чи вийде і температурний режим дотримати і висушити правильно. Сушений гриб Веселку труть в порошок, з якого згодом можна робити водні або горілчані настойки.

Земляне масло. Так називають желеістий шар, який розташовується одразу під верхнім шкіркою. Його соскребают з яєць в ємність і зберігають в холодильнику. Зберігання воно в такому вигляді не довго, тому й непопулярно. Застосовують його як зовнішньо так і внутрішньо.

Сік гриба Веселка. Теж вельми специфічний продукт, який застосовується тільки зовнішньо. Очищені від землі яйця і свіжі гриби ріжуть на шматочки, складають у банку і не заливаючи нічим, поміщають закриту банку в льох. Через якийсь час гриб дає сік. Саме його і використовують у лікувальних цілях.

Добавить комментарий

Related Post

TEOSYALTEOSYAL

Компанію TEOSYAL можна вважати досить молодий, адже вона з’явилася на ринку лише в 2003 році. Але за 12 років своєї діяльності продукція швейцарської лабораторії зуміла завоювати популярність у багатьох державах.

Twitter проект Молния: новый способ отслеживать новости и событияTwitter проект Молния: новый способ отслеживать новости и события

Хотя Twitter отличный сервис для ловли на новости и живые события, но для этого вы должны сначала следовать за нужными людьми. Похоже, компания имеет план, чтобы исправить это с новой

Черный чайЧерный чай

Лично я люблю выпить чашку чая. Это, как я начинаю свой день, не для того чтобы проснуться, а мне нравится, чтобы насладиться вкусом чашки блаженства первым делом с утра. Зелёный