Робимо ялинкові кульки своїми руками


Скоро новий рік а значить пора наряджати новорічну ялинку і куди буде приємніше якщо нашу ялинку будуть прикрашати кульки зроблені своїми руками. Взагалі проблем новорічних подарунків актуальна цілий рік, і багато хто намагається купувати їх заздалегідь. І тут потрібно бути раціональним, адже навіть солодкі новорічні подарунки Перм краще замовляти заздалегідь, а подарунки, виготовлення яких своїми руками вимагає часу і поготів повинні готуватися заздалегідь, адже часу перед святами завжди катастрофічно не вистачає. Отже, виготовлення оригінальних новорічних ялинкових кульок.

На один ялинковий кульку нам знадобиться: пензлик, клейстер, котушка з нитками, гуаш, лак для волосся з блискітками. З початок робимо клейстер: картопляний крохмаль 3 ст. ложки заливаємо підлогу склянкою холодної води, розмішуємо до зникнення грудочок і заливаємо окропом. розрахунок 1:15

Тепер беремо надувну кульку і надуваємо його до розміру яким буде наш новорічний куля. Кінчик надутого кульки зав’язуємо вузликом. Беремо клейстер і пензлик і намазуємо рясно весь надуті кульку. За верх клейстеру починаємо довільно по всьому діаметру обмотувати куля ніткой.Опять намазуємо клейстер і знову обмативаем.І так робимо все п’ять разів. Одержаний кулька кладемо сушитися, сохне він дуже швидко. Коли кулька підсох беремо гуаш (колір будь-який) і фарбуємо його так само по всьому діаметру. Коли куля висохне гуаш беремо голку і акуратно протикаємо повітряну кульку який у нас знаходиться всередині і дістаємо його від туди. Готовий кулю покриваємо лаком з блискітками. Все наше новорічні прикраса готова. Такі новорічні кулі можна зробити різних кольорів і розмірів, а магазин рукоделия ovechka.com.ua допоможе вам у цьому.

Добавить комментарий