Взуття для баскетболу Nike

Всім відома і класична модель Nike Air Force, створена Брюсом Килгоре в 80-х роках, на протязі багатьох років впевнено продовжує зберігати свою популярність. В першу чергу вона славиться використанням технології «Nike Air» — революційної концепції застосування повітряної капсули Air-Sole в підошві. Ця небачена доти інновація в спортивному взутті поклала початок технологічним розробкам систем амортизації підошви у всіх провідних світових виробників.

Ці кросівки хороші також тим, що у них є суцільна мідсоль, міцна система ремінців і шнурування, яка надійно закріпить голіностоп у взутті. Перевагою моделі так само є і товста підошва. Це додаткова стійкість, легке приземлення при стрибках, комфорт стопи. Варто відзначити і хороше зчеплення з поверхнею ігрових майданчиків.

Розробники, освоюючи всі новітні технології, домоглися того, що за рахунок відсутності стиків, внутрішнє оздоблення взуття максимально комфортне і не натирає ногу. Кросівки в місцях згинів укріплені додатковим шаром шкіри, це надає міцність, але не завжди може підійти людям з широкою стопою.

2. Nike Hyperdunk

Nike Hyperdunk — одні з найулюбленіших кросівок гравців NBA. Рекламне розкручування їм запустив відомий Кобі Брайнт. На прес-конференціях він згадував про почуття польоту, яке він відчував, граючи в цьому взутті. Після цього реклама принесла моделі величезну популярність. І заслужено. Дана лінійка призначена для гри як в залі, так і на вулиці, підійдуть будь-якого типу гравців, але краще для захисників і невеликих форвардів.

Модель буквально наповнена безліччю цікавих технологій, все для зручності гравців. При виготовленні використовувалася технологія Zoom Air, а також Lunar foam і Flywire. Також ви знайдете тут так звану «pivotal point» (точка обертання), що покращує бічну тракцию і прискорює перший крок.

Їх перевага перед іншими полягає в неймовірно легкій вазі. Nike Hyperdunk — дійсно дуже легкі (близько 330 грам) сучасні баскетбольні кросівки високої якості. Але баскетбольне першість все ж за Adidas AdiZero Crazy Light з вагою в 260 грам. Хороша фіксація гомілкостопа не дозволяє стопі ковзати всередині кросівка, і в той же час це взуття дійсно комфортна. Порадує і високий рівень амортизації, а підошва і дизайнерський малюнок протектора забезпечать ідеальне зчеплення з поверхнею і почуття ігрового покриття. Дизайнери постаралися і над зовнішнім виглядом кросівок і створили їм незабутній стильний образ.

3. Nike Kobe

Кросівкі Nike Kobe з’явилися завдяки співпраці компанії Nike і Кобі Брайнт, і ця співпраця принесло максимально ефективні результати.
При розробці були використані інноваційні технології. Взуття призначена для гри в залі. Для зовнішнього покриття була використана технологія «Engineered mesh», сітковий матеріал, завдяки якому забезпечена вентиляція стопи. Мідсоль виготовлена ​​з матеріалу «Phylon», а змінна устілка з «Lunarlon». Зручність надає хороша підгонка по стопі, кросівки стійкі, не дадуть стопі появитися при стрибку. І що характерно, відповідно до вимогою відомого баскетболіста, модель має легку вагу.

4. Nike Lebron

Nike Lebron 10 данна модель порадує всіх шанувальників Ліброна Джеймса. Взуття призначена для залу і майже для всіх видів гравців від захисників до нападників. Виготовлені з використанням високоякісних матеріалів і технологій Zoom і Flywire. Кросівок властива чудова новаторська амортизація, що дозволяє не відчувати сильних поштовхів при стрибках. Фіксація стопи в них на високому рівні. Модель Nike Lebron 10 радять купувати навіть дітям.

5. Nike Shox VC

Данна лінійка являє собою кросівки, випущені під ім’ям відомого гравця Вінса Картера і з використанням амортизаційної технології Shox. Призначені для гри в залі. Всі любителі баскетболу оцінять чудову амортизацію і високий рівень комфорту. Стійкі, тому ви можете здійснювати будь-які стрибки. Легким гравцям, однак ці кросівки можуть здатися важкуватими.

У лінійці Nike Shox VC розробники пропонують кілька моделей, і кожна наступна відрізняється від попередньої все більш складні технології і все вищим рівнем комфорту. Модернізується і технологія Shox. В останніх моделях пропонується технологія «full length shox» — система так званих «пружин» по всій довжині стопи. Між ногою і шаром пружин розташовується мідсоль Phylon. За задумом авторів, незалежно від навантаження, яку ви даєте нозі, будь то простий біг або стрибки, досягається не просто поглинання енергії удару, але і її повернення.

Nike Zoom Kyrie

Вивчивши положення тіла Кайри на майданчику і інші особливості його рухів, дизайнери і розробника прийшли до висновку, що для досягнення максимального зчеплення з кортом, потрібно створити закруглену передню частину кросівка. Це дозволило зоряному захисникові миттєво змінювати напрямок руху, не прослизаючи і що найголовніше не піддаючи ризику здоров’я. «Граючи в Nike Kyrie 3 ти завжди готовий зробити друге, третє, четверте і т.д. рух, захисник втомлюється і не хоче більше захищатися проти тебе» — саме так відгукується про дану модель Кайра Ірвінг.

Добавить комментарий

Related Post

Как выбрать пластического хирурга?Как выбрать пластического хирурга?

Важно помнить, что этому специалисту предстоит доверить не только свой внешний облик, но и здоровье. Поэтому к его выбору необходимо подходить максимально ответственно. В первую очередь необходимо найти такого врача,

Cotopaxi найден в Бермудах спустя 90 летCotopaxi найден в Бермудах спустя 90 лет

В Бермудском треугольнике нашли корабль который исчез более 90 лет назад. 18 мая охрана Кубы сообщила что обнаружено судно без экипажа, предполагая что этот корабль является «Cotopaxi». Cotopaxi легендарный корабль

У кожного з вас своя історія з життя, і свої причини, чому ви не можете завагітніти природним способом. Проте варто задуматися, що чим далі, тим нижче шанси. Тому можливо вже