Взуття для баскетболу Nike

Всім відома і класична модель Nike Air Force, створена Брюсом Килгоре в 80-х роках, на протязі багатьох років впевнено продовжує зберігати свою популярність. В першу чергу вона славиться використанням технології «Nike Air» — революційної концепції застосування повітряної капсули Air-Sole в підошві. Ця небачена доти інновація в спортивному взутті поклала початок технологічним розробкам систем амортизації підошви у всіх провідних світових виробників.

Ці кросівки хороші також тим, що у них є суцільна мідсоль, міцна система ремінців і шнурування, яка надійно закріпить голіностоп у взутті. Перевагою моделі так само є і товста підошва. Це додаткова стійкість, легке приземлення при стрибках, комфорт стопи. Варто відзначити і хороше зчеплення з поверхнею ігрових майданчиків.

Розробники, освоюючи всі новітні технології, домоглися того, що за рахунок відсутності стиків, внутрішнє оздоблення взуття максимально комфортне і не натирає ногу. Кросівки в місцях згинів укріплені додатковим шаром шкіри, це надає міцність, але не завжди може підійти людям з широкою стопою.

2. Nike Hyperdunk

Nike Hyperdunk — одні з найулюбленіших кросівок гравців NBA. Рекламне розкручування їм запустив відомий Кобі Брайнт. На прес-конференціях він згадував про почуття польоту, яке він відчував, граючи в цьому взутті. Після цього реклама принесла моделі величезну популярність. І заслужено. Дана лінійка призначена для гри як в залі, так і на вулиці, підійдуть будь-якого типу гравців, але краще для захисників і невеликих форвардів.

Модель буквально наповнена безліччю цікавих технологій, все для зручності гравців. При виготовленні використовувалася технологія Zoom Air, а також Lunar foam і Flywire. Також ви знайдете тут так звану «pivotal point» (точка обертання), що покращує бічну тракцию і прискорює перший крок.

Їх перевага перед іншими полягає в неймовірно легкій вазі. Nike Hyperdunk — дійсно дуже легкі (близько 330 грам) сучасні баскетбольні кросівки високої якості. Але баскетбольне першість все ж за Adidas AdiZero Crazy Light з вагою в 260 грам. Хороша фіксація гомілкостопа не дозволяє стопі ковзати всередині кросівка, і в той же час це взуття дійсно комфортна. Порадує і високий рівень амортизації, а підошва і дизайнерський малюнок протектора забезпечать ідеальне зчеплення з поверхнею і почуття ігрового покриття. Дизайнери постаралися і над зовнішнім виглядом кросівок і створили їм незабутній стильний образ.

3. Nike Kobe

Кросівкі Nike Kobe з’явилися завдяки співпраці компанії Nike і Кобі Брайнт, і ця співпраця принесло максимально ефективні результати.
При розробці були використані інноваційні технології. Взуття призначена для гри в залі. Для зовнішнього покриття була використана технологія «Engineered mesh», сітковий матеріал, завдяки якому забезпечена вентиляція стопи. Мідсоль виготовлена ​​з матеріалу «Phylon», а змінна устілка з «Lunarlon». Зручність надає хороша підгонка по стопі, кросівки стійкі, не дадуть стопі появитися при стрибку. І що характерно, відповідно до вимогою відомого баскетболіста, модель має легку вагу.

4. Nike Lebron

Nike Lebron 10 данна модель порадує всіх шанувальників Ліброна Джеймса. Взуття призначена для залу і майже для всіх видів гравців від захисників до нападників. Виготовлені з використанням високоякісних матеріалів і технологій Zoom і Flywire. Кросівок властива чудова новаторська амортизація, що дозволяє не відчувати сильних поштовхів при стрибках. Фіксація стопи в них на високому рівні. Модель Nike Lebron 10 радять купувати навіть дітям.

5. Nike Shox VC

Данна лінійка являє собою кросівки, випущені під ім’ям відомого гравця Вінса Картера і з використанням амортизаційної технології Shox. Призначені для гри в залі. Всі любителі баскетболу оцінять чудову амортизацію і високий рівень комфорту. Стійкі, тому ви можете здійснювати будь-які стрибки. Легким гравцям, однак ці кросівки можуть здатися важкуватими.

У лінійці Nike Shox VC розробники пропонують кілька моделей, і кожна наступна відрізняється від попередньої все більш складні технології і все вищим рівнем комфорту. Модернізується і технологія Shox. В останніх моделях пропонується технологія «full length shox» — система так званих «пружин» по всій довжині стопи. Між ногою і шаром пружин розташовується мідсоль Phylon. За задумом авторів, незалежно від навантаження, яку ви даєте нозі, будь то простий біг або стрибки, досягається не просто поглинання енергії удару, але і її повернення.

Nike Zoom Kyrie

Вивчивши положення тіла Кайри на майданчику і інші особливості його рухів, дизайнери і розробника прийшли до висновку, що для досягнення максимального зчеплення з кортом, потрібно створити закруглену передню частину кросівка. Це дозволило зоряному захисникові миттєво змінювати напрямок руху, не прослизаючи і що найголовніше не піддаючи ризику здоров’я. «Граючи в Nike Kyrie 3 ти завжди готовий зробити друге, третє, четверте і т.д. рух, захисник втомлюється і не хоче більше захищатися проти тебе» — саме так відгукується про дану модель Кайра Ірвінг.

Добавить комментарий

Related Post

Зачем нужен скраб и как правильно им пользоваться?Зачем нужен скраб и как правильно им пользоваться?

Каждая женщина мечтает иметь гладкую, ровную и красивую кожу. Существует много косметических средств по уходу, но особое место среди них занимает скраб. Благодаря его правильному использованию кожа обновляется и насыщается

Куры редкой вьетнамской породы Донг ТаоКуры редкой вьетнамской породы Донг Тао

Куры редкой вьетнамской породы Донг Тао . Эта невероятно редкая порода, когда-то была специально выведенная для королевской семьи и мандаринов. Мясо этих кур породы Донг Тао подают в дорогих ресторанах,

Аденома гипофизаАденома гипофиза

Аденоми гіпофіза посідають третє місце серед усіх пухлин ЦНС і за даними різних авторів складають від 7 до 18% всіх внутрішньочерепних новоутворень [1,2,5,6,8,10,13,15,17]. Найчастіше Аденоми гіпофіза виявляються в найбільш працездатному