Розведення кролів

Розведення кроликів - проста справа, яка потребує мінімальних знань. Займатися цим можуть люди будь-якого віку, це відмінний варіант для пенсіонерів. Як правило, домашніх зайців розводять в сільській місцевості. Також можна цим зайнятися і в місті, але для цього знадобиться дачну ділянку. Тут все безпосередньо залежить від величини бізнесу. Якщо ви вирішили вирощувати їх для себе і за невелику оплату підгодовувати м'ясом друзів і близьких, досить міні-ферми на дачі. Якщо ж ви бажаєте побудувати серйозний кроліководческой комплекс, вам знадобиться велика сільська територія. Без цього не обійтися.

Сьогодні існує два варіанти підвищення потомства - схрещування і штучне запліднення. При схрещуванні необхідно знати які породи можна об'єднувати, а які ні. Детальна інформація по можливості проведенеія цього зведена в наступну таблицю.

Білий велетень х Радянська шиншила
Сірий велетень х Кролик Серебристый
Радянська шиншила х Віденський блакитний
Радянська шиншила х Новозеландська
Каліфорнійська х Білий велетень
Каліфорнійська х Віденський блакитний
Каліфорнійська х Чорно-бурий
Hовозеландская х Білий велетень
Hовозеландская х Віденський блакитний
Новозеландська х Радянська шиншила

В обох випадках необхідна клітка - міні-ферма (приклади старих клітин, зроблених своїми руками можна побачити в цьому документі), яка працює в автоматичному режимі. Це спеціальна двох'ярусна конструкція зі стелажами, що займає не більше 3-4 кв. м. Завдяки системі подачі води і корму запаси надходять до тварин при необхідності, їх вистачає на тиждень. Рекомендуємо завантажити каталог додаткових добавок в раціон кроликів.

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *