Розведення кролів

Розведення кроликів — проста справа, яка потребує мінімальних знань. Займатися цим можуть люди будь-якого віку, це відмінний варіант для пенсіонерів. Як правило, домашніх зайців розводять в сільській місцевості. Також можна цим зайнятися і в місті, але для цього знадобиться дачну ділянку. Тут все безпосередньо залежить від величини бізнесу. Якщо ви вирішили вирощувати їх для себе і за невелику оплату підгодовувати м’ясом друзів і близьких, досить міні-ферми на дачі. Якщо ж ви бажаєте побудувати серйозний кроліководческой комплекс, вам знадобиться велика сільська територія. Без цього не обійтися.

Сьогодні існує два варіанти підвищення потомства — схрещування і штучне запліднення. При схрещуванні необхідно знати які породи можна об’єднувати, а які ні. Детальна інформація по можливості проведенеія цього зведена в наступну таблицю.

Білий велетень х Радянська шиншила
Сірий велетень х Кролик Серебристый
Радянська шиншила х Віденський блакитний
Радянська шиншила х Новозеландська
Каліфорнійська х Білий велетень
Каліфорнійська х Віденський блакитний
Каліфорнійська х Чорно-бурий
Hовозеландская х Білий велетень
Hовозеландская х Віденський блакитний
Новозеландська х Радянська шиншила

В обох випадках необхідна клітка — міні-ферма (приклади старих клітин, зроблених своїми руками можна побачити в цьому документі), яка працює в автоматичному режимі. Це спеціальна двох’ярусна конструкція зі стелажами, що займає не більше 3-4 кв. м. Завдяки системі подачі води і корму запаси надходять до тварин при необхідності, їх вистачає на тиждень. Рекомендуємо завантажити каталог додаткових добавок в раціон кроликів.

Добавить комментарий

Related Post

Извержение Вулкана Вильяррика

В мае 2015 года, было извержение вулкана в Южной Америке (Чили). Активность вулкана Вильяррика трудно предсказать, это всегда неожиданно. Высота самого вулкана 2847 м., извержения вулкана Вильяррика начали фиксироваться еще

Лабораторний стіл

Мебель медицинская використовується для проведення лабораторних тестів, розміщення лабораторного обладнання, документів, витратних матеріалів. Розташовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних, лікувальних установах, вищих навчальних закладах. Лабораторний стіл СЛ особливий вид столів.

Виды и предназначение ортопедических стелек

Область применения такого приспособления, как ортопедические стельки, довольно широка. Они могут помочь при различных деформациях стопы и пальцев ног, снять чрезмерную нагрузку при стоячей работе, лишнем весе и беременности, избавить