Штучне запліднення

В Україні близько 20% всіх подружніх пар не можуть мати дітей. Але завдяки постійному розвитку і вдосконаленню медичних технологій, сучасному обладнанню найчастіше причини безпліддя виліковні. Проте все ж для багатьох подружжя єдиний спосіб зачати дитину — допоміжні технології, зокрема найпоширеніший процес — екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).
У 1991 році штучне запліднення в Україні виконували тільки фахівці Інституту проблем кріобіології і кріомедицини у співпраці з кафедрою акушерства і гінекології Харківського медичного інституту. Але розвиток медицини настільки стрімко, що сьогодні ЕКО вагітність пропонують близько 30 клінік в різних містах України. Причому визнаним лідером за кількістю медичних центрів репродуктології залишається Київ.
За відгуками, процедура ЕКО дає шанси завагітніти близько 40% жінок: після першої спроби вагітніє кожна третя, після другої — кожна друга. Тому потрібно знати і пам’ятати: ні одна з клінік в Україні, де роблять ЕКО, не зможе гарантувати абсолютну ефективність процедури.
Особливості ЕКО
Штучне запліднення http://mdclinics.com.ua/uslugi/lechenie-besplodiya/metody-lecheniya/eko/ — процедура, при якій маніпуляції з яйцеклітиною і спермою здійснюються у спеціально створених штучних умовах. Тобто це такий метод лікування безпліддя у репродуктивній медицині, при якому злиття чоловічої і жіночої статевих клітин відбувається поза організмом жінки. Також має назву «штучне запліднення». Лікування ЕКО спеціально розроблено для тих пацієнтів, у яких не відбувається природне запліднення.
Кому показано ЕКО?
В Україні пацієнтів, у яких є показання для екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), умовно можна розділити на дві групи. До першої можна віднести безплідні пари. Найпоширеніші причини жіночого безпліддя — це відсутність маткових труб, ендометріоз або проблеми з овуляцією, а також вік, якщо майбутня мама старше 40-ка. У чоловіків причиною безпліддя може служити недостатня кількість або відсутність сперматозоїдів в насінній рідині. Також до кандидатів на штучне запліднення належать пар з безпліддям нез’ясовного походження. У медичному центрі «Мати і дитя» у Києві екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) застосовується також при «надзвичайний» безплідді. Друга категорія пацієнтів, яким рекомендують штучне запліднення in vitro, це сім’ї, де є ризик передачі спадкових захворювань. Тобто тут йде мова не про чоловічому та жіночому безплідді, а, насамперед, про здоров’я дитини. Для таких пацієнтів тільки ЕКО запліднення дає можливість провести предимплантационную генетичну діагностику, яка дозволить відібрати найбільш здорові і життєздатні ембріони. Також у цій групі — жінки, схильні до невиношування вагітності.

Добавить комментарий

Related Post

Как подобрать свадебное платьеКак подобрать свадебное платье

Каждая невеста мечтает о невероятном и прекрасном свадебном наряде, которое подчеркнет ее естественную красоту и изящество. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо знать достоинства и недостатки своей фигуры, чтобы выгодно преподнести

Особенности сухой смеси М-150Особенности сухой смеси М-150

В настоящее время строительные магазины и иные специализированные точки сбыта переполнены сухими смесями. За счет уникальных характеристик они завоевали доверие профессионалов, из-за чего имеют обширную область применения. Материал предназначен для