Стоматология

Стоматологія — це не боляче?
Ні, це не боляче. Не турбуйтеся, біль при стоматологічних маніпуляціях залишилася далеко в минулому.

Наша стоматологія в Києві використовує сучасні методи анестезії, а професіоналізм наших лікарів дозволяє їм виконувати необхідні процедури абсолютно безболісно для клієнтів. Детальніше на https://familydent.kiev.ua/.

Легкий дискомфорт — максимум неприємних відчуттів, який може Вас чекати.

Скільки коштують послуги стоматолога?
Звичайно, у нас є прайс-лист на послуги стоматолога. Але точна вартість послуг стоматолога, як і робота — найчастіше, індивідуальні і залежать від кожного конкретного випадку.

Ми працюємо тільки з якісними матеріалами і ліками. А досвід наших лікарів обчислюється багатьма роками. Наша стоматологія несе відповідальність за здоров’я зубів пацієнта і його лікування.

Тому, якщо Ви хочете зробити пломбу за 200 гривень або видалити зуб за 50 — вибачте, напевно, Ви просто «не наш клієнт.

Family Dent — сімейна стоматологія на Лук’янівці для умовного «середнього класу» в Києві.

Рівень наших цін досить доступний, ми завжди намагаємося запропонувати клієнту оптимальне рішення і за вартістю в тому числі.

Демократичність наших цін оцінили за п’ять років роботи на цьому місці понад 900 клієнтів.

Чому ви вибрали цей район для своєї стоматології? Чому не центр Києва?
Чому наша стоматологія на Лук’янівці? Все просто.

Лук’янівка-предцентр М. Київ та один із центрів ділового життя столиці. Тут — одне з місць концентрації нашої цільової аудиторії, цінує демократичні ціни на стоматологічні послуги і шукає якість цих послуг без зайвого пафосу.

До нас легко дістатися на авто, уникнувши при цьому пробок і тягучок. Як правило, поруч є місце для паркування.

До нас легко доїхати і на громадському транспорті. Відстань від станції метро Лук’янівська до нашого стоматологічного кабінету — близько 200 метрів або 3 хвилини пішки. Це зелена гілка, що зв’язує Сирець і Печерськ.

Від нас також недалеко від м. Політехнічний інститут (червона гілка). Поруч велика кількість маршрутів громадського транспорту — є пряме сполучення з усіма районами Києва.

Добавить комментарий

Related Post

Импланты купитьИмпланты купить

Компанія РАМ I займається розробкою і розповсюдженням системи імплантатів H-Dent, вироблені в Ізраїлі, як найбільш пристосованих до вітчизняних умов, відповідаючи світовим стандартам і володіючи всіма перевагами титанових імплантатів. Їх невисока

Вакуумні пробіркиВакуумні пробірки

Вакуумні пробірки представляють собою основний компонент системи для взяття венозної крові. Пробірки виготовлені в заводських умовах і вже містять всі реагенти і добавки, необхідні для проведення аналізу. Вакуум в пробірках