TEOSYAL

Компанію TEOSYAL можна вважати досить молодий, адже вона з'явилася на ринку лише в 2003 році. Але за 12 років своєї діяльності продукція швейцарської лабораторії зуміла завоювати популярність у багатьох державах. Згідно з останніми даними, кращі салони краси майже ста країн вважають, що купити TEOSYAL для ін'єкційних процедур - розумне рішення.

Косметика teosyal вважають кращими багато косметологи, які роблять ін'єкції краси клієнтам в салонах. Висока якість і абсолютна безпека препаратів Teosyal Redensity не залишають фахівцям місця для сумнівів: ін'єкційні процедури потрібно робити тільки за допомогою філерів TEOSYAL.
Зараз на українському ринку існує два ін'єкційних препарату під назвою Teosyal PureSense, які маркуються римськими цифрами I і II. Вони мають схожий склад: гіалуронова кислота, амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти та інші активні компоненти, але відрізняються областю застосування.

Лабораторія TEOXANE надає широкий спектр унікальних продуктів для контурної корекції на основі 100% гіалуронової кислоти нетваринного походження.

Гіалуронова кислота - це натуральний компонент шкіри. Вона притягує до себе величезну кількість молекул води для збереження наповненості і м'якості шкіри. У Філер вона знаходиться у зв'язаному стані і фасується в шприци у вигляді гелю.

Призначення філлера і процедури контурної пластики - повернути втрачені обсяги шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук. Своїм обсягом гель гіалуронової кислоти виштовхує тканини зсередини і заповнює зони дефіциту - зморшки. Тіні на обличчі також стають непомітними. Звідси і назва «філлер» (від англ. To fill - наповнювати). Філлери на основі гіалуронової кислоти абсолютно біосумісні з шкірою і повністю розсмоктуються протягом 6-18 місяців (в залежності від обраного продукту).

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *