Тепла підлога

Очевидно, що кожен з нас, вибираючись в холодний зимовий вечір з теплого душу, потрапляли на поверхню холодного кахлю. Після придбання маси приємних почуттів від водних процедур подібні події фактично ввергали до моральних падінь на землю з небес і відразу ж змушували багатьох швидко йти на пошуки теплих шкарпеток і тапочок. Однак така ситуація з’являється не тільки у ванній кімнаті, але і на кухні на кахельній підлозі, в спальні на ламінаті, і в інших місцях. Монтаж теплої підлоги дає можливість уникнути цих мало приємних відчуттів.

Отже, тепла підлога — це один з різновидів систем опалення кімнати. Найважливіша особливість такої системи це те, що нагрівальні елементи встановлюються в просторі статі.

Для того щоб була зрозумілою схема монтажу водяної теплої підлоги, давайте для початку розглянемо традиційну систему водяного обігріву під вікнами з усім знайомими радіаторами. Прогрітий від радіаторів опалення повітря спрямовується прямо під стелю, а не на обігрів нашого тіла. Далі, поступово остигаючи, повітря спускається на нижні рівні, гріється від радіаторів і знову спрямовується до стелі. При зазначеному розподілі тепла приміщення, теплий потік повітря буде перебувати близько радіаторів і під стелею, в той час як наші ноги мерзнутимуть через велику нестачу теплого повітря на нижніх рівнях.

Технологія монтажу теплого водяного статі має на увазі зовсім іншу картинку. Тут трубопровід — нагрівальний елемент рівномірно розподілений по всій площі підлоги нашого приміщення, тому випромінювання тепла буде одночасно відбуватися з усією поверхні. В результаті потоки самого теплого повітря будуть переважати у поверхні підлоги, на рівні 2-х метрів, температура повітряного потоку в приміщенні трохи зменшиться, і, врешті-решт, в районі стелі рассредоточатся найхолодніші потоки повітря.

Тепла підлога водяна, вартість монтажу якого трохи дорожче, ніж установка електричної теплої підлоги, може бути використаний не тільки для підігріву підлоги, а й служити основним джерелом опалення, що не прийнятне для електричних підлог, в силу вартості електроенергії.

Добавить комментарий

Related Post

Купить повышающий насос для водыКупить повышающий насос для воды

Один з головних показників системи водопостачання — тиск води у водопроводі, від нього залежить натиск поточної з крана води. купить повышающий насос для воды в донецке. При низькому тиску вода

Мечта евро-свидомых сбыласьМечта евро-свидомых сбылась

Мечта евро-свидомых сбылась. Они наконец-то оккупировали столицу ненавистной России. Только с маленькой поправкой на национальную ментальность – успешный штурм осуществили украинские проститутки… — Половина московских проституток – гражданки Украины, —