Тепла підлога

Очевидно, що кожен з нас, вибираючись в холодний зимовий вечір з теплого душу, потрапляли на поверхню холодного кахлю. Після придбання маси приємних почуттів від водних процедур подібні події фактично ввергали до моральних падінь на землю з небес і відразу ж змушували багатьох швидко йти на пошуки теплих шкарпеток і тапочок. Однак така ситуація з’являється не тільки у ванній кімнаті, але і на кухні на кахельній підлозі, в спальні на ламінаті, і в інших місцях. Монтаж теплої підлоги дає можливість уникнути цих мало приємних відчуттів.

Отже, тепла підлога — це один з різновидів систем опалення кімнати. Найважливіша особливість такої системи це те, що нагрівальні елементи встановлюються в просторі статі.

Для того щоб була зрозумілою схема монтажу водяної теплої підлоги, давайте для початку розглянемо традиційну систему водяного обігріву під вікнами з усім знайомими радіаторами. Прогрітий від радіаторів опалення повітря спрямовується прямо під стелю, а не на обігрів нашого тіла. Далі, поступово остигаючи, повітря спускається на нижні рівні, гріється від радіаторів і знову спрямовується до стелі. При зазначеному розподілі тепла приміщення, теплий потік повітря буде перебувати близько радіаторів і під стелею, в той час як наші ноги мерзнутимуть через велику нестачу теплого повітря на нижніх рівнях.

Технологія монтажу теплого водяного статі має на увазі зовсім іншу картинку. Тут трубопровід — нагрівальний елемент рівномірно розподілений по всій площі підлоги нашого приміщення, тому випромінювання тепла буде одночасно відбуватися з усією поверхні. В результаті потоки самого теплого повітря будуть переважати у поверхні підлоги, на рівні 2-х метрів, температура повітряного потоку в приміщенні трохи зменшиться, і, врешті-решт, в районі стелі рассредоточатся найхолодніші потоки повітря.

Тепла підлога водяна, вартість монтажу якого трохи дорожче, ніж установка електричної теплої підлоги, може бути використаний не тільки для підігріву підлоги, а й служити основним джерелом опалення, що не прийнятне для електричних підлог, в силу вартості електроенергії.

Добавить комментарий

Related Post

Отцовство ДНКОтцовство ДНК

Встановлення батьківства Москва Ви знаходитесь на сайті експертної організації! За 2017 рік наша генетична лабораторія досліджувала понад 27 000 зразків ДНК! Представництво ТОВ «ЦМГЕ» в Москві-це наш ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ,

В каких случаях применяется ЭКО?В каких случаях применяется ЭКО?

Современный уровень репродуктивного здоровья существенно снижен. От бесплодия страдают 10-15% семейных пар. Часто наличие такого расстройства становится причиной семейных ссор и даже разводов. При бесплодии мужчины (слабость или отсутствие сперматозоидов)

Підтяжка сідницьПідтяжка сідниць

Підтяжку сідниць рекомендують проводити жінкам, починаючи з 35 років. Саме в цьому віці стають видимими ознаки провисання і опущення тканин. Крім того, процедура показана пацієнтам, які мають: широкими об’ємними або