Тепла підлога

Очевидно, що кожен з нас, вибираючись в холодний зимовий вечір з теплого душу, потрапляли на поверхню холодного кахлю. Після придбання маси приємних почуттів від водних процедур подібні події фактично ввергали до моральних падінь на землю з небес і відразу ж змушували багатьох швидко йти на пошуки теплих шкарпеток і тапочок. Однак така ситуація з’являється не тільки у ванній кімнаті, але і на кухні на кахельній підлозі, в спальні на ламінаті, і в інших місцях. Монтаж теплої підлоги дає можливість уникнути цих мало приємних відчуттів.

Отже, тепла підлога — це один з різновидів систем опалення кімнати. Найважливіша особливість такої системи це те, що нагрівальні елементи встановлюються в просторі статі.

Для того щоб була зрозумілою схема монтажу водяної теплої підлоги, давайте для початку розглянемо традиційну систему водяного обігріву під вікнами з усім знайомими радіаторами. Прогрітий від радіаторів опалення повітря спрямовується прямо під стелю, а не на обігрів нашого тіла. Далі, поступово остигаючи, повітря спускається на нижні рівні, гріється від радіаторів і знову спрямовується до стелі. При зазначеному розподілі тепла приміщення, теплий потік повітря буде перебувати близько радіаторів і під стелею, в той час як наші ноги мерзнутимуть через велику нестачу теплого повітря на нижніх рівнях.

Технологія монтажу теплого водяного статі має на увазі зовсім іншу картинку. Тут трубопровід — нагрівальний елемент рівномірно розподілений по всій площі підлоги нашого приміщення, тому випромінювання тепла буде одночасно відбуватися з усією поверхні. В результаті потоки самого теплого повітря будуть переважати у поверхні підлоги, на рівні 2-х метрів, температура повітряного потоку в приміщенні трохи зменшиться, і, врешті-решт, в районі стелі рассредоточатся найхолодніші потоки повітря.

Тепла підлога водяна, вартість монтажу якого трохи дорожче, ніж установка електричної теплої підлоги, може бути використаний не тільки для підігріву підлоги, а й служити основним джерелом опалення, що не прийнятне для електричних підлог, в силу вартості електроенергії.

Добавить комментарий

Related Post

Самое большое блюдо в мире

Самым большим блюдом в мире является жареный верблюд. Он фаршируется баранами, которые в свою очередь фаршируются курами, которые фаршируются рыбой, а она фаршируется яйцами. Такое нехитрое блюдо готовят на бедуинской

Наращивание волос: виды и особенности

Длинные и густые локоны — мечта многих девушек. Однако для того, чтобы получить желаемое естественным путем, придется приложить много усилий, и не всегда результат соответствует ожиданиям. Сегодня многие салоны красоты

Продукты для здоровья глаз

Ми розповімо вам про Продукты для здоровья глаз. Ох вже ці очі! Ви знаєте, що ваш зір може старіти разом з іншим тілом. Але, завдяки AARP , ось список продуктів,