Услуги электрика Киев

Якщо вірити статистиці, то 23% квартирного фонду України складають Хрущовки. Не один десяток відсотків складають дев’ятиповерхівки 80-х. Відмітна риса і тих і інших, якість електропроводки. І якщо в багатьох хрущовках, вона ще дивом жива, то в дев’ятиповерхівки побудованих в середині 80-х пацієнт скоріше мертвий, ніж живий. Тому заміна і ремонт проводки це те, що вселяє надію.

Якщо Ви вирішили зрозуміти проводку в квартирі, то в цілях безпеки, економії і здорового глузду, краще поміняти її повністю. Електрики компанії «Minstal» допоможуть вам впоратися з заміною електрики на всіх стадіях, від демонтажу до установки розеток. Без професійної підготовки робота з електрикою далеко не безпечна, а у випадку з прокладкою електромереж чревата в майбутньому короткими замиканнями, які, в свою чергу, є найбільш частою причиною пожеж.

Заміна проводки коротко складається з декількох етапів:

Розробка проекту, побудова схеми — тут враховуються побажання клієнта, прив’язка до планування, розраховується довжина проводів кількість і розташування розеток і вимикачів.
Розрахунок перерізу проводів і моделі автоматів — перетин ввідного кабелю і номінал автомата визначаються виходячи із загальної потужності потенційних споживачів електроенергії включених одночасно. Враховуються і побутові прилади і лампи освітлення. За цим же принципом, розраховується перетин дроту у всіх приміщеннях. Услуги электрика Киев.
Демонтаж старої проводки (при можливості) і прорезка стін під нову, в разі, якщо проводка прихована. При монтажі в гофре або трубах під гіпсокартонні панелі, процес спрощується.
Прокладка проводки.
Установка світильників, розеток, вимикачів та інших пристосувань.
У разі якщо Ви вирішите співпрацювати з компанією «Minstal», Ваше замовлення буде виконуватися професійними дипломованими електриками з величезним досвідом електромонтажних робіт. Для замовлення вам необхідно зайти на наш сайт і заповнити форму або зв’язатися по телефону з нашими

Добавить комментарий

Related Post

Что нужно знать об остеохондрозеЧто нужно знать об остеохондрозе

Остеохондроз является распространенным заболеванием, которым страдают многие люди старше 30 лет. Несмотря на это, первые симптомы данного недуга могут возникать в подростковом возрасте. Причин для развития остеохондроза очень много, среди

Как подобрать свадебное платьеКак подобрать свадебное платье

Каждая невеста мечтает о невероятном и прекрасном свадебном наряде, которое подчеркнет ее естественную красоту и изящество. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо знать достоинства и недостатки своей фигуры, чтобы выгодно преподнести