Видеонаблюдение через интернет

Поки Ви зайняті своїми справами Ваш будинок веде безперервне ip відеоспостереження не тільки всередині приміщення, але і за периметром. Відеокамери мгновено реагують на рух об’єктів. І в тому випадку, коли хтось з’явиться на прибудинковій території камери моментально запишуть цю подію і повідомлять відео-сигнал на комп’ютер, телевізор або панель — на Ваш вибір. При цьому немає необхідності розбиратися і перегортати архів з якою відеокамери надійшов сигнал. Система сама покаже потрібний фрагмент.

Поки Ви спите, відеокамери працюють. Відеоархів пишеться в нічний час. Завдяки світловим датчикам не один порушник Вашого спокою не зможе бути непоміченим. Раптове світло від камери — і злодій в центрі уваги. Ви зможете побачити відеозапис з моменту реагування камери або датчиків.

А як бути з домашніми тваринами? Не турбуйтеся — система видеонаблюдение через интернет вміє розпізнавати об’єкти руху. Вбудований інтелект визначить — злодій чи до Вас в «гості» зайшов або це Ваш улюблений пес гуляє по дому. У разі небезпеки система негайно зреагує.

Чи вистачить пам’яті для системи відеоспостереження Вашої оселі? Не варто турбуватися. У систему можна закласти такий обсяг пам’яті, якого вистачить на тиждень або на рік, наприклад.

Ви можете управляти системою відеоспостереження як перебуваючи вдома, так і будучи у від’їзді. Відео-сигнали з камер обробляються і зберігаються в багатоденний відео-архів. Після чого Ви можете управляти цими записами з будь-якого монітора або телевізора. Відео-камери можуть змінювати режими запис / незапісь в залежності від встановлених Вами умов — таймер, реакція на рух, включена охоронна система, певний час доби.

Добавить комментарий

Related Post

Зачем и как беречь зубы «смолоду»Зачем и как беречь зубы «смолоду»

Зубная боль — одна из самых страшных для человека. Обосновано это тем, что боль при запущенной болезни обычно очень сильная и избавиться от нее самостоятельно практически невозможно. Ну и, конечно

Цветочный РайЦветочный Рай

Совсем недавно находился со своей супругой в Харькове, пока она была занята своими вопросами, а я своими, захотелось сделать ей приятно и подарить цветы. Нашол очень хороший сервис, все быстро