www.polygraph.net.ua

Практично всі ми чули по «детектор брехні» або «поліграф» - комплект обладнання для визначення брехні. www.polygraph.net.ua. Однак, скажу вам прямо, все, що ви чули і все, що описано в інтернеті - за великим рахунком фігня: половина статей розміщена на сайтах компаній, які надають послуги в цій сфері, а інша половина - зібрані з обрізків інформації в інтернеті публікації дешевих копірайтерів, які в очі не бачили обладнання. І навіть на Вікіпедії стаття ні про що!

І щоб поставити крапки в цьому питанні і написати саму об'єктивну статтю, я вирішив сам пройти поліграф. Після недовгого пошуку по оголошеннях в «Яндекс.Директ», мене зацікавила компанія, сайт якої давав досить докладну інформацію про їхні послуги, опис застосовуваного ними цифрового обладнання і приблизний діапазон цін, який мені здався адекватним. Залишив заявку через онлайн-консультант. Через годину мені передзвонила поліграфолог і домовилися зустрітися у вівторок, у них в офісі, на Дмитрівському шосе. Після настання вівторка я закинув в кишеню 10 тис. І попрямував до них офіс.

Приїхавши в офіс і поспілкувавшись перші 5 хвилин з поліграфологом, я зрозумів, що вибір мій був правильним: я потрапив до кваліфікованого фахівця, дуже комунікабельній, яка з полюванням мені все розповіла. Тестування проводилося на обладнанні компанії Lafayette LX4000, яка виробляє професійне обладнання для поліграфологів понад 40 років (з 1972 року).

Loading Facebook Comments ...

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *